Profil Kısmında 2 Tane Rütbe Gözükmesi [ÇÖZÜLDÜ]

Başlatan Tunafloyd, 24 Nis 2019, 19:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tunafloyd

Selamın aleyküm hayırlı akşamlar dilerim. Daha önceden böyle bir konu açtığımı veya böyle bir konuya yorum attığımı fikir aldığımı hatırlıyorum ama profil iletilerimde böyle bir konuya denk gelmediğim için ve aramalarımda da bulamadığım için yeni açıyorum. Forumumda kendim de hem yönetici hem yeni üye yazıyor yetkisi olmayan birinde normal gözükürken yetki olan birinde 2 tane gözüküyor bunu nasıl bire indirebilirim. Yani aslında sorun yöneticide yeni üye yazması benim bildiğim 1 rütbe gözükür ve en üst rütbe verilse bile en eski rütbe gider yani yeni üye + yönetici diye gözükmesi garip geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Forumuma buradan gidip canlı canlı bakabilirsiniz.

tarantula901

ileti sayısına göre rank var onu kullanılan tema kısmından gizleyebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Nis 2019, 21:59ileti sayısına göre rank var onu kullanılan tema kısmından gizleyebilirsiniz.

Teşekkür ederim yaptım da bunu deaktif edince diyelim 0-50 Yeni üye 50-150 kıdemli üye gibi ayarladım 50. iletiyi atınca otomatik güncellemeyecek mi kişinin rütbesini? Yetkili birinin mi güncellemesi gerek?

tarantula901

Alıntı yapılan: Tunafloyd - 24 Nis 2019, 23:17Teşekkür ederim yaptım da bunu deaktif edince diyelim 0-50 Yeni üye 50-150 kıdemli üye gibi ayarladım 50. iletiyi atınca otomatik güncellemeyecek mi kişinin rütbesini? Yetkili birinin mi güncellemesi gerek?

2. iletiye göre rank olayı bir yetki değil sadece goruntu oluyor isim olarak asıl yetkileri adminler atıyor zaten.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Nis 2019, 23:192. iletiye göre rank olayı bir yetki değil sadece goruntu oluyor isim olarak asıl yetkileri adminler atıyor zaten.

Anladım teşekkür ederim cevaplarınız için.

ramooo19

yani kısacası yazı olarak olan rutbe gözükmeyecekmi ??

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin