smf Eposta gonderme kesin çözüm

Başlatan tarantula901, 21 Haz 2014, 23:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

eposta ayarları kısmına cpanel bılgılerrını gırerek deneyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

eski ayarlarına donduremıyorm malesf gırıyorum cpanel bilgileri ama olmuyor :SSS

vds vps tanımlarına bakdımda buyuk ıhtımal benım sıstem vps dır vps oldugu ıcınde maıl fonksıyonunu acmazlar sanırım guvenlık nedenıyle kapatıyorlarmıs spam oluyormusun maıl foknsıyonu acıkken pekı sonuc olarak smtp olaraı yapdıgımda eden maıl gelmıyor yıne

tarantula901

Ayarları yaptıktan sonra site bakım kısmından bakım yapın sonra test edin. eposta ayaralarının eksiksiz olduğuna emin olun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

yapdim ama olmadı yine yanlıs bişeymi yapıyorum anlam veremedim malesef :S

tarantula901

smtp değil php olarak ayarlayın eskiden bu şekildemiydi ayarları php ayarlarını yapın ayar olarak cpanel bılgıleerını gırın  eposta turunu php yapın

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

arkadaşlar 3.yöntemde SMTP adresi = smtp.domain.com yazdıgında olmuyorsa eğer 1.yöntemdeki SMTP sunucusu : kaydettıgınız ıp nosunu yani whoisden aldıgınız ip nosu yazın bende bu şekilde çalıştı ve ek olarak sistem gönderdigi mailleri Site Yöneticisinin Adresi mail adresi adında gönderiyor ordaki girdiginiz mail ismiyle gönderiyor fake isim olarak gösteriyor bende böyle oldu Site Yöneticisinin Adresi değiştirmek için yapılandırma sunucuya ayarları genel kısmından Site Yöneticisinin Adresi değiştirebilirsiniz.tarantula bey saolasun yardımcı oldu bu sorunuda hallettik :D

tarantula901

rica ederim nasıl sorun düzeldiğini anlatmanız iyi oldu bu sorunu yaşayanlar aynı şekilde aynı yöntemi deneyerek yapabilirler.

Ücretli Smf Destek İçin

Alouh

1. yöntemi harfiyen yaptım, şifremi unuttum diyorum e postaya şifre gitmiyor başka hesap açıp denedim yine gitmiyor

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

Alouh

SMTP kullanıcı adı = mail@domain.com
SMTP şifresi = şifre

bu bilgilere ne yazacağım acaba

tarantula901

cpanel kullanıyorsanız cpanelden bır tane eposta oluşturacaksınız .ve sıfresınıde sıfre yerıne yazacaksınız

Ücretli Smf Destek İçin

Alouh

e-posta oluşturma yeri yok bende galiba  :-[

Alouh

tarantula901

admın panele ayarı resımındekı php varsayılanı smtp yapın

Ücretli Smf Destek İçin

Alouh