Adsense Reklamlarının çıkmaması

Başlatan yabancikiz, 31 Mar 2016, 21:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yabancikiz

Mailimi kontrol ettim bir şey yok. Adsensede de herhangi bir şey yazmıyor . reklamların durumunda hala yeni yazıyor.
Ben reklam görmüyorum ama boşluklar oluştu sitede sanırım reklam dediğiniz onlar.
Bir de her açtığım reklamda konu içeriğinde gösteri tıklayıp ve reklamları mesajlarda göster kısmına da 1 mi yazmam gerek ?
Diğer seçenekleri seçersem onlarda yazan kısımlarda mı görüntülenir?

tarantula901

Her bir ayar farkli yerde reklam gorunur.    Diger ayarlara nereyi. Yaziyorsa reklam orada cikar.

O boşluklar reklamlardir google adsense sayfasinda yeni dediginiz kismin resmini pm ile atin bi bakayim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

tarantula901

O resimdeki normal birsey farkli bir uyari yoksa bir sure bekleyin adsense sayfasi ust tarafta yada mesaj kisim duyuru kismi gibi bir yer var orayada birsey yoksa bir sure bekleyeceksiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

tarantula901

reklamlar gorunmesede yayında olsun

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Bugün sabahtan beri giriş yoktu siteye. firma bizden kaynaklı değil dedi
Site az önce açıldı ve adsense den baktığımda verilerin hepsi sıfır görünüyor oluşturulan reklam da yok yazıyor.Sanki adsenseye kaydolmuşum ama hiç reklam açmamışım gibi.
bu ne demek şimdi? Ne yapamlıyım?

tarantula901

Durduk yere gidip durduk yere gelmesi biraz tuhaf gibi geldi site gittiği durumlarda bir kaç yerden siteye erişim olup olmadığını kontrol edin.

Adsense hesabını kontrol etmek gerekiyor isterseniz tw ile kontrol edeyim reklam modunuda bakayım.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

hocam tw istemiyorum. başka bir anlatımın olduğu sayfa var mı  ya da soru cevap yoluyla çözsek?
Aslında yapmam gereken adsense de anasayfa sekmesinin yanındaki reklamlarım sekmesine girip reklam tipini boyutunu vs seçip kabul edince verdiği kodu sitede aynı şekilde açtığım yerdeki kod alanına girmek değil mi?
Şimdi gene yaptım aynısını.3 tane oluşturdum.

Adsense ye ilk girdiğimde anasayfa sekmesindeki reklam kodu nedir o ne işe yarıyor?

tarantula901

Bu adsenseyi bu site içinmi almıştınız başka site yok değil mi.

şuraya girip siteniz orada varmı bir uyarı vs varmı kontrol edin. https://www.google.com/adsense/app?hl=tr#main/asfeSiteManagement

Adsense için son gelen mesajı okuyun tam olarak ne yazıyor bakın.

Reklam kodunu duzgun alıp duzgun sekılde eklıyorsunuz onda sorun yok adsense tarafından onaylanmamıs olabılır

twyi hızlı bir şekilde sorunu çözmek için söylemiştim benim için sıkıntı yok soru cevap şeklinde yardımcı oolurum.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Verdiğiniz linkte hiç bir site ismi yok.
Kendi sitemi yazmam mı gerek oraya? Ya da o linkte nereleri ne şekilde doldurmalıyım?
Az önce mail geldi google politikalarına uygun bulunmadınız diye. İlk gelen mesajda sitenize reklam alınmaya uygun reklam oluşturun diyordu şimdi böyle diyor.

tarantula901

İkinci onaydan geçemediniz. google adsense hesabına girince kapalıdır.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Reklamların sekmesinden reklam oluşturabiliyorum ama o da bişey ifade etmiyor demek ki.
Daha farklı bir şeyler yüklersem o zaman reklam alabilirim sanırım.
Başka yerden de reklam alabilir miyim ben?

tarantula901

site içeriğini genişletin bir süre terkrar gönderin içerikten dolayı alamamışsınızdır

Reklam alabileceğin bir kaç yer var

Reklamstore,gittigidiyor ve wordego var  wordego google reklamlarını kullanır gostrerımden kazanırsınız

Ücretli Smf Destek İçin