[ÇÖZÜLDÜ]Menüyü Headerin Üstüne Almak

Başlatan garfieald, 28 Haz 2016, 18:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Menüyü headerin üstüne almak istiyorum kodu nedir acep :D

tarantula901

Kullanmış olduğunuz temadan temaya değişiyor kodu nedir diye sordunuzda default olsa neysede bu şekilde bir kod söyleyemem.

index.template.php eke ekle yapmaya çalışalım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula901

aha olacağını tam olarak beklemiyordum :D sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar :D yuhphii  yuhphii

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Merhabalar tarantula ben menüyü tekrardan aşağı almak istiyorum ayarlarmısınız... :D

inndex templatede farklı oynamalar yaptıgım için eskisini yükleyince olmuyor

index template ekteeeeeeee!

garfieald

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Oldu fakat headerle arasında bir boşluk kaldı onu birleştirmem gerek menüyü biraz yukarı yani birleşmesi için siteye girip bakabilirsiniz yazılarda aşağı kayms

garfieald

Tamamdır her şeyi düzelttim teşekkür edeerim ÇÖZÜDLÜ!!!

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar

Ücretli Smf Destek İçin