Etiket Ederken Yetkililerin Etkiketi Renkli Olması ?

Başlatan htr368, 23 Eyl 2016, 22:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

Başlıktaki gibi mesela ben adminim ve kırmızı olmasını istiyorum yada modum yada editör yeşil ? bunu nasıl yaparız ? üyelerde zaten normal yani etkiket rütbeye göre hareket edecek :D

tarantula901

Etiket dediğiniz konu için oluşturulan etiket sisteminden mi bahsediyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Eyl 2016, 19:23Etiket dediğiniz konu için oluşturulan etiket sisteminden mi bahsediyorsunuz.

Soldaki admin sağdaki üye şimdi ben bunu paylaştığımda adminin rengi kırmızı üyenin rengi zaten normal siyah , böyle olmasını istiyorum yani üye grubundaki renk neyse mavi ise mavi mesajı paylaştığımda etkiteki yani bu etiketin rengi değişsin.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Member Color Link ve SimpleColorizer modlarını indirip paket yöneticisinden kurun ardından ayarlamaları yapın siteyi yenileyip deneyin.