Son iletiler değil de son konular olsa fena mı olur?

Başlatan Him74, 26 Mar 2016, 21:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

Hocam, Bilgi Merkezi - Son iletiler bölümünden cevap verilen iletilerin tekrarlanmamasını sadece son konu başlıklarının görünmesini istiyorum da bir türlü düzenleyemedim. 2.0.1'de bunun cevabını vermiştiniz -ki cevabınızı da maalesef anımsayamıyorum - de 2.1'de benzer seçeneği bulamadım. Yardım edersiniz sevinirim hocam.

tarantula901

2.0.11 serisi için bu modu kullanabilirsiniz : http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=307.0

2.1 serisini şuanda önermiyoruz çünkü bir çok mod uyumsuz ve hata çıkma olasılığı yüksek.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mar 2016, 22:162.0.11 serisi için bu modu kullanabilirsiniz : http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=307.0

2.1 serisini şuanda önermiyoruz çünkü bir çok mod uyumsuz ve hata çıkma olasılığı yüksek.

Ne yalan söyleyeyim sadece İslami Tema için 2.1'e geçtim. Nereden bilebilirdim bu kadar hatalı olduğunu. :( Pekala 2.0.11 e geri dönüş yapabilir miyim? Açıkçası merak ettiğim için soruyorum.

Him74

Ekstra soru: Peki bu kadar hatalı bir sürümü siz niye kullanıyorsunuz? :D

tarantula901

Smf yıllarca kullanıyorum bir hata çıktığında çözüm üretebilirim ancak bazı durumlarda hatayı çözüm üretmezsekte göz ardı edebiliriz.

Üstede belirttim hatalı değil hata çıkma olasılığı yüksek demiştim ve şuanda var olan modların çoğu uyumlu değil.

Smf 2.1 kullanarak geliştirmekte olan kişilere bir nevi yardımcıda olmuş oluyorum.

Bu sürümü simlemahines siteside aynı şekilde asıl sitelerinizde kullanmayın diye bir uyarı var bu 2.1 sadece burada kullanıyorum asıl sitelerimde kullanmıyorum örnek diğer sitem :D  www.buyuknet.com
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mar 2016, 22:40Smf yıllarca kullanıyorum bir hata çıktığında çözüm üretebilirim ancak bazı durumlarda hatayı çözüm üretmezsekte göz ardı edebiliriz.

Üstede belirttim hatalı değil hata çıkma olasılığı yüksek demiştim ve şuanda var olan modların çoğu uyumlu değil.

Smf 2.1 kullanarak geliştirmekte olan kişilere bir nevi yardımcıda olmuş oluyorum.

Bu sürümü simlemahines siteside aynı şekilde asıl sitelerinizde kullanmayın diye bir uyarı var bu 2.1 sadece burada kullanıyorum asıl sitelerimde kullanmıyorum örnek diğer sitem :D  www.buyuknet.com

O uyarıyı ben de gördüm. Şöyle bir durum da var. Bir marketin bu elmalar kurtlu olabilir demesi ile Simple Machines'in uyarısı arasında ne fark var? Bir market kurtlu elmaları satmamalı, milyonlarca üyesi olan bir platform da uyarılık bir sürümü yayınlamamalı.

Siz hata çıkabilir deyince merak ettim. 2.1'in hacklenebilecek büyüklükte bir açığı var mı?

Hocam esas konuya da dönelim bir taraftan. :D Son iletiler bölümünde cevapların sıralanmasını istemiyorum, aynı sizinki gibi sadece konuların sıralanmasını istiyorum.

Bu arada diğer siteniz için tek kelime kuruyorum = Maşallah. :)

tarantula901

Uyarmasının sebebi kurtlu elma size bulaşmamasından dolayıdır:D yoksa tüm elmalara bulaşıp tüm elmaların kurtlanmasına sebep olabilir :D

Gelişme aşamasında olan bir sürüm bu sürümün gelişmesi için sadece test amaçlı açılan sitelerle ilgili analizleri yapıp ilgili hataların giderilmesini sağlamak.

Şuanda 2.0.11 smf'de bilinen herhangi bir hack girişimi olacak biri durum yok 2.1 sürüm için bir uyarı verilmekte tam olarak açık söz konusu değil ama hata alman olasılığı ve hack girişim olma olasılığı olabileceğinden dolayı uyarı boşuna koymuyorlar. kararlı sürüm çıkınca kullanabilirsiniz ama şuanda kurdunuz sanırım bir sorun olursa bu konuda herhangi bir şey demeniz hakkı yok sizde artık :D

Belirtiğim linkdeki konuyu kullanın demiştim dediğim gibi 2.1 sürümleri için şuanda tam uyumlu modlar olmayacağı için sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Sitemin çok eksiklikleri var ilk başta teması :D kendi siteme zaman ayıramıyorum :D

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mar 2016, 22:56Uyarmasının sebebi kurtlu elma size bulaşmamasından dolayıdır:D yoksa tüm elmalara bulaşıp tüm elmaların kurtlanmasına sebep olabilir :D

Gelişme aşamasında olan bir sürüm bu sürümün gelişmesi için sadece test amaçlı açılan sitelerle ilgili analizleri yapıp ilgili hataların giderilmesini sağlamak.

Şuanda 2.0.11 smf'de bilinen herhangi bir hack girişimi olacak biri durum yok 2.1 sürüm için bir uyarı verilmekte tam olarak açık söz konusu değil ama hata alman olasılığı ve hack girişim olma olasılığı olabileceğinden dolayı uyarı boşuna koymuyorlar. kararlı sürüm çıkınca kullanabilirsiniz ama şuanda kurdunuz sanırım bir sorun olursa bu konuda herhangi bir şey demeniz hakkı yok sizde artık :D

Belirtiğim linkdeki konuyu kullanın demiştim dediğim gibi 2.1 sürümleri için şuanda tam uyumlu modlar olmayacağı için sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Sitemin çok eksiklikleri var ilk başta teması :D kendi siteme zaman ayıramıyorum :D

Değerli fikirleriniz için teşekkür ederim hocam. :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin