Background nasıl sabit durur?

Başlatan BringThaNoize, 24 Eyl 2016, 20:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

BringThaNoize

Siteme background ekledim. Ama sayfayı kaydırınca backgroundun sabit durmasını istiyorum. Sayfanın boyutunu da küçültünce sabit durmasını istiyorum. Bir de her ekran boyutuna nasıl uygun olacak?

tarantula901

Tam olarak sorunuzu anlayamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Siteye background ekledim ama sayfayı yukarı aşağı hareket ettirdiğim zaman backgroundun hareket etmemesini istiyorum.

gecitli

Alıntı yapılan: BringThaNoize - 25 Eyl 2016, 11:02Siteye background ekledim ama sayfayı yukarı aşağı hareket ettirdiğim zaman backgroundun hareket etmemesini istiyorum.

#bodybg {
    background: #5f5e5e url(../images/custom/body-bg.gif) no-repeat center center fixed;
    padding-top: 30px;
    -webkit-background-size: cover;
    -moz-background-size: cover;
    -o-background-size: cover;
    background-size: cover;
    width: 100%;
    height: auto;
}
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

BringThaNoize

Bir de background uzantısı gif olunca biraz kalitesiz oluyor. index.css'den png olarak değiştirsek olur mu?

tarantula901

olur denemekten zarar gelmez.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

tarantula901

rica ederim iyi forumlar.

geçitliye teşekkür edin.

Ücretli Smf Destek İçin