Smf reklam modu (SimpleAds) 2.1

Başlatan tarantula901, 16 Mar 2016, 23:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:SimpleAds
Yazar:[SiNaN]
Uyumluluk:2.0 RC4,2.1

Açıklama: Bu mod sitenizde reklam eklemenize yarar sitenizde birden çok yerde reklam yayınlamanıza olanak verir.

Dil dosyası içerisindedir. Tekrardan gözden geçirilip smf 2.1 beta 2 sürümüne göre uyarlanmıştır.

Resmi site Linki: SimpleAds indir

2.1 Uyumlu SimpleAds modu ektedir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

intibah

Bu eklentiyi kurdum fakat ayarlarına girilmiyor. HTTP ERROR 500 hatası alıyorum ayar sayfasında. Neden kaynaklanıyor acaba.

Smf sürüm 2.1 beta 2

tarantula901

Modu manuel kontrol edin kod ya da dosyalar eksik olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

SercaN

Bende reklamı koydum ama gözükmüyor anasayfada :S
Hayata gülerek imzanızı bırakın.

tarantula901

Admin panelden ayarlarini yapin.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Ağu 2017, 07:39Admin panelden ayarlarini yapin.

Yaptım hiç bir yerde gözükmüyor reklam ekleden yapıyorum ayarları başka ayar varmı

tarantula901

O modu kullanmadim ama ayari olmasi lazi. İzinlerede bakin.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

Yaptığım ayarlar bu

tekyürek

modu kaldır dostum beta 3 ile uyumlu degil  beta 2 de çalışır bu reklam modu ancak modun güncellenmesi lazım

tarantula901

Hatasız kurulmuş ise uyumlu olarak çalışır. hatalı olarak kurarsa çalışmaz.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

kurulumda hata vermedi ama sanırım beta 3 desteklemiyor olabilir.

fabak

bu modu kurdum. özelliklerinin çoğu çalılşıyor ama after_first_post  - after_last_post özellikleri çalışmıyor.
tam sağlıklı bir mod değil sanırım?

xsam55x

SMF 2.1 Beta 3 için deneyeceğim

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2016, 23:52Modifikasyon Adı:SimpleAds
Yazar:[SiNaN]
Uyumluluk:2.0 RC4,2.1

Açıklama: Bu mod sitenizde reklam eklemenize yarar sitenizde birden çok yerde reklam yayınlamanıza olanak verir.

Dil dosyası içerisindedir. Tekrardan gözden geçirilip smf 2.1 beta 2 sürümüne göre uyarlanmıştır.

Resmi site Linki: SimpleAds indir

2.1 Uyumlu SimpleAds modu ektedir.

2.1 kurulumunda kucuk bir hata var diyor uyarı mesajı verıyor  ??