foruma girişte site bozuk çıkıyor

Başlatan serdo, 25 Mar 2017, 18:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdo

Merhaba  forumu sub domain olarak kurdum herhangi bir sorun  yaşamıyorum ama siteye ilk girişimde forum bozuk çıkıyor ama yenilediğimde düzeliyor ilginç birşey bu süreki olarak böyledir.Bunu nasıl düzeltebilririm site burada http://forum.forumfikir.com

tarantula901

ayarlari_onar.php kullanın bakalım düzelecek mi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Mar 2017, 19:29ayarlari_onar.php kullanın bakalım düzelecek mi

hocam yaptım ama yine aynı hatayı alıyorum anlam veremedim.

tarantula901

FTP anadizinininde varsa .htaccess dosyasına şu kodu ekleyin bakalım site çalışmasında bir sorun olacak mı

yok ise aynı isimde bir dosya oluşturup ftp atın

php_value session.use_trans_sid 0
php_value session.use_only_cookies 1
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Mar 2017, 19:13FTP anadizinininde varsa .htaccess dosyasına şu kodu ekleyin bakalım site çalışmasında bir sorun olacak mı

yok ise aynı isimde bir dosya oluşturup ftp atın

php_value session.use_trans_sid 0
php_value session.use_only_cookies 1

dediğinizi yaptım ama olmadı hocam yine aynı sorun var.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin