Top 10 İstatistik Modu

Başlatan TypeR, 17 Tem 2018, 13:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TypeR

Top 10 İstatistik Modu arıyorum fakat bulup da yüklediklerimin hepsi sürüm uyuşmazlığından olmadı, elinde olan varsa atabilir mi ?

Örneğin;

tarantula901

Hangi modları hangi sürümlere yüklemeye çalıştınız konu linkleri var mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

TypeR

Sorunumu hallettim, başka bir modu sorunsuz kurdum.
Eğer uygunsa bu konu üzerinden bir soru soracağım, ben bu bölümü en üste almak istiyorum ve bir konuda Each Category üstüne almam söylendi kodları ama almayı denediğimde gereksiz bir büyüklük oluyor yazılarda, buraya bırakayım modun kodlarını (Kodlar ektedir)

tarantula901

şu kodlardan önce deneyin bakalım

echo '

<div id="boardindex_table">

<table class="table_list">';
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Teşekkürler oldu son bir isteğim var,yaptığımda görseldeki gibi ufak bir boşluk çıktı diğerleriyle onu nasıl düzeletebilirim ? (Resim ektedir)

TypeR

ramooo19

Alıntı yapılan: TypeR - 18 Tem 2018, 15:22Son yorumum günceldir.

linkini de paylaşırsanız arayanlarda faydalanabilir!

TypeR

Seve seve paylaşırım, dosya ektedir.

ramooo19

Alıntı yapılan: TypeR - 18 Tem 2018, 17:06Seve seve paylaşırım, dosya ektedir.

teşekkürler  dostum

husami

F1 online menejerlik oyunu

indirmek yok kurmak yok üye olmak yeterli yarışlar canlı

salı ve cuma 21de

oyunun linkinden üye olup aramıza katılabilirsiniz
https://www.gpro.net/?id=16B7385991EE

buda whatsapp grubumuz
https://chat.whatsapp.com/CVMxaGyNizFFarkMr2oRsJ

createman

Selamun aleyküm öncekikle herkese kolay gelsin ben bu modu yüklediğim zaman sayfa beyaz oluyor bunun nereden kaynaklandığını bulabilirmiyiz. Şimdiden teşekkürler.

tekyürek

Php surumunu 5.6 secip deneyin

createman

denedim şimdi sürümü düşüremiyorum PHP 7.3 (ea-php73) sürümünde kaldı düşürünce
Hata: (XID a353zm) The “alt-php56-php-fpm” service is not installed. böyle hata verdi

tarantula901

Alıntı yapılan: createman - 13 Ağu 2020, 02:56denedim şimdi sürümü düşüremiyorum PHP 7.3 (ea-php73) sürümünde kaldı düşürünce
Hata: (XID a353zm) The “alt-php56-php-fpm” service is not installed. böyle hata verdi

Hostinginizle bu konuda iletişime geçmeniz gerekmekte

Ücretli Smf Destek İçin