SMF Dark Theme

Başlatan BrainDamaged, 26 Mar 2019, 00:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Alıntı YapTema Özellikleri;
FontAwesome ve Jquery kütüphaneleri ile içerikler zenginleştirildi.
Yatay Postbit özelliğine sahiptir.
Geliştirilmiş profil alanı ve stock sayfa arka planı
Gruplara göre ayarlanabilir postbit tasarımları
Anasayfada her kategoriye özel bölüm tasarımı ekleme,
Gruplandırılmış haber kısmı ve footer
Sosyal medya bağlantıları, haber alanları ve duyurular için yönetici sayfası
Giriş sayfası değiştirildi
Favori silahlarınız ve karakteriniz postbit ekranına yansıtılır
Karakter bilgileri için MySQL destekli
Diğer özelliklere demo adresinden göz atabilirsiniz

Tema ile ilgili soru ve fiyat bilgilendirmeleri için;

İletişim Bilgileri:
E-posta: admin@veoper.com
Discord: Veoper#4219

Demo adresi: https://demo.veoper.com/index.php

Demo hesap bilgileri:
Kullanıcı Adı: demo
Şifre: demo

ByGold

Sizi takip ediyorum yaptınız temeaları çok beğeniyorum elinize sağlık hayırlı satışlar. yuhphii
Bir Umuttur Yaşamak!

BrainDamaged

Alıntı yapılan: ByGold - 26 Mar 2019, 07:47Sizi takip ediyorum yaptınız temeaları çok beğeniyorum elinize sağlık hayırlı satışlar. yuhphii

Değerli yorumun için teşekkür ederim  yuhphii

VodkaKalasNiKoV

Şahıs'dan tema almayı düşünmeyin, kuruyor ardından hatalar ile karşılaşmaktayım teknik destek 0 bilginiz olsun. !

BrainDamaged

Alıntı yapılan: VodkaKalasNiKoV - 26 Mar 2019, 17:26Şahıs'dan tema almayı düşünmeyin, kuruyor ardından hatalar ile karşılaşmaktayım teknik destek 0 bilginiz olsun. !

Tema kurulumunu gerçekleştirdim, yapmış olduğunuz değişiklikler ile veritabanını bozup aslı astarı olamayacak bir şekilde burada yıkıcı yorumlar ile karşılık vermenizin bir faydası yok. Tema ile ilgili aldığınız hatalar için discord üzerinden bilgilendirme yapmanız yeterli

PALAUDIS

500 hatası verdiriyor teman! dün gece ilgilendim hatta! ben ele aldım zaten sistemi sana gerek kalmadı!

BrainDamaged

Alıntı yapılan: PALAUDIS - 27 Mar 2019, 00:57500 hatası verdiriyor teman! dün gece ilgilendim hatta! ben ele aldım zaten sistemi sana gerek kalmadı!
500 hatası demişsiniz peki "500 internal server error" hatasının kaynağı nedir ? Keşke bu konuyu biraz açmış olsaydınız, bu tarz bir hatanın birkaç sebebi var; PHP bellek limitini aşmış olabilir, .htaccess dosyası ile ilgili sorunlar yaşanıyor olabilir, sunucu yanıt vermiyor olabilir, düzenlemeler sırasında belli/başlı alanlarda kod hataları yapılmış olabiir, gibi gibi, aynı temayı ben kendi demo adresimde yayınlıyorum, önce 500 hatasının nedenlerini öğrenin sonra geliştiriciyi yargılayın.

BrainDamaged

Alıntı yapılan: PALAUDIS - 27 Mar 2019, 13:09500 hatası verdiriyor teman! dün gece ilgilendim hatta! ben ele aldım zaten sistemi sana gerek kalmadı!
Dipnot: .!?: kuralı, bu kurala itafen cümleler büyük harf ile başlatılır, illede sitemkar tavrınızı belirtmek istiyorsanız "Türkçe/Türkçe" kurallarını daha temkinli kullanın.

PALAUDIS

1.si Hiç bir modifikasyon yüklenmeden, sadece senin teman yüklüyken 500 hatası veriyorsa!!! haklısın kesinlikle server veya kurulan sürümde hata vardır.. He yaw he!

2.si senden Türkçe dersi alacak değilim!

3.sü kendi siten bile profilinde kayıtlı değil!

125 liraya tema satıp sonra yok cenazem var vs gibi bahaneler ile milleti oyalayıp! kalkıp yeni tema budur diye yayın yapıyorsan benim Türk Dil Kurumuna inat yazımı değil kendi kişiliğini düzeltmen gerekir!

VodkaKalasNiKoV

Discord'dan yazdıgım halde, yok iş yerimden kaynaklı yok şu yok bu yok o ile geçiştirildiğim için saat 04.20'de Bu forum üzerinde tanıştıgım bir abimiz ile sorunu halletmiş bulunmaktayız. Teşekkürler @Palaudis!

LostError

Yapan kişinin temaları hatalarla dolu biçimdedir. Oradan buradan kod toplayarak size satışı gerçekleştiriyor ve ardından kurulumu dahi yapmayıp yazdıklarınıza cevap vermiyor veya sözünde durmuyor. Yukarıda da arkadaşlarımızın dediği gibi almanızı tavsiye etmiyorum.

PALAUDIS

Alıntı yapılan: LostError - 28 Mar 2019, 11:38Yapan kişinin temaları hatalarla dolu biçimdedir. Oradan buradan kod toplayarak size satışı gerçekleştiriyor ve ardından kurulumu dahi yapmayıp yazdıklarınıza cevap vermiyor veya sözünde durmuyor. Yukarıda da arkadaşlarımızın dediği gibi almanızı tavsiye etmiyorum.

Temayı satan kurmak zorunda değildir. ama tema kurulumunda hatalar var ise bundan sorumludur.

BrainDamaged

Alıntı yapılan: LostError - 28 Mar 2019, 11:38Yapan kişinin temaları hatalarla dolu biçimdedir. Oradan buradan kod toplayarak size satışı gerçekleştiriyor ve ardından kurulumu dahi yapmayıp yazdıklarınıza cevap vermiyor veya sözünde durmuyor. Yukarıda da arkadaşlarımızın dediği gibi almanızı tavsiye etmiyorum.

Tarafıma ulaştığınız Nickname'i belirtin, şu zamana dek satış sonrası 1 kereliğine mahsus kurulum gerçekleştirmediğim/talep edip kurulum konusunda geri çevirdiğim biri olmadı.

BrainDamaged

Alıntı yapılan: VodkaKalasNiKoV - 27 Mar 2019, 17:32Discord'dan yazdıgım halde, yok iş yerimden kaynaklı yok şu yok bu yok o ile geçiştirildiğim için saat 04.20'de Bu forum üzerinde tanıştıgım bir abimiz ile sorunu halletmiş bulunmaktayız. Teşekkürler @Palaudis!

Herkesin bir kişisel yaşantısı var bana "Tarafım" ile ilgili bir sorun bildirip sizi geri çevirdiğim tek bir "İleti" gösterin, ödeme sonrası temayı satın alıyorsunuz "Beni" değil, varsa bir problem sükunet/sabır ile sizinle iletişime gececeğim müsait zamanı bekler yada hatayı kendiniz gidermek için çözüm yolu geliştirirsiniz, seçim sizin.

BrainDamaged

Alıntı yapılan: PALAUDIS - 27 Mar 2019, 14:511.si Hiç bir modifikasyon yüklenmeden, sadece senin teman yüklüyken 500 hatası veriyorsa!!! haklısın kesinlikle server veya kurulan sürümde hata vardır.. He yaw he!

2.si senden Türkçe dersi alacak değilim!

3.sü kendi siten bile profilinde kayıtlı değil!

125 liraya tema satıp sonra yok cenazem var vs gibi bahaneler ile milleti oyalayıp! kalkıp yeni tema budur diye yayın yapıyorsan benim Türk Dil Kurumuna inat yazımı değil kendi kişiliğini düzeltmen gerekir!

Satışını gerçekleştirdiğim temanın aynısı demo adresimde mevcut, herhangi bir 500 hatası ile karşılaşmaksızın gayet stabil bir şekilde yayınına devam ediyor, satışı gerçekleştirdiğim kişi dosyaları kurcalayıp dizinden çektiği tema dosyaları ile sizden yardım talep ediyor ve 500 hatası alıyorsanız o benim sorunum değil, illede "Benim" dediğim demeye devam edecekseniz şayet ekran paylaşır,bir alt alan adı oluşturur, smf'yi hızlıca yükler akabinde satışını gerçekleştirdiğim temanında kurulumunu yapar tarafınıza sergilerim sizde bu işin "Tarafım" ile ilgili olmadığı kaatine varırsınız.

Türkçe öğretmeni değilim zaten tarafıma yaptığınız sitemkar dönüşlü iletinin imla kurallarına aykırı olduğunu belirttim sadece.

Profilimde istediğim site adresine yer veririm bu benim kendi kişisel tercihim sizi hiç enterese etmez.