Avatar boyutunu değiştirsemde aynı ?

Başlatan htr368, 19 Haz 2018, 00:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

Avatar boyutunu değiştirsemde aynı ? Bir türlü yapamadım

tarantula901

Avatarı tekrra yüklemeniz gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Denedim yinede olmadı aynı resim ile denedim tabi.

tarantula901

Avatar ayarlarını değiştirip tekrar kontrol edin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Haz 2018, 15:57Avatar ayarlarını değiştirip tekrar kontrol edin

hangi ayarı denemeliyim.

tarantula901

Admin paneldeki avatar ayarlarında avatar boyutlarını değiştir sonra avatarı tekrar yükleyerek tekrar dene

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Haz 2018, 17:37Admin paneldeki avatar ayarlarında avatar boyutlarını değiştir sonra avatarı tekrar yükleyerek tekrar dene
denedim devam ediyor.

tarantula901

Farklı resim deneyin.

250X250 Boyutundaki avatar ayarında 120x120 resim yüklemeye çalışırsan 250x250 yapamaz ama    250x250 bır avatar ayarlarında 300x300 yapınca bunu 250x250 dusurur. ıstedıgını ayarları yapar

Ücretli Smf Destek İçin