2.0.15 de mobil tema düzenleme

Başlatan PolisForum, 18 Haz 2018, 17:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PolisForum

baktığımız zaman kullanıcı adı görünmüyor neden aşağıya kayıyor acaba yazı mesela sizin sitede öyle değil

bu şekilde nasıl yapabilirim?

Diğer sorum ise

mobilde konuyu açan veya mesaj yazan kişilerin herşeyi görünüyor konu içerisinde sizinki gibi

nasıl yapabilirim acaba?

Son bir şey daha var hocam https://image.prntscr.com/image/4LOA8TgNS0mTSmEdT0f3yQ.png sizde durum böyleyken bende bol boşluk var ve son atılan mesajları gösteriyor https://image.prntscr.com/image/VqYWzXXwTW_c5GIwhX7NwQ.png düzenleme şansım var mı?

tarantula901

Bu sitedeki 2.1 default teması 2.0.15 alakası yok. Bu temaya benzer temalara bakın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

PolisForum

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Haz 2018, 20:27Bu sitedeki 2.1 default teması 2.0.15 alakası yok. Bu temaya benzer temalara bakın.
En benzer olarak bunu buldum hocam çok yakın da o nedenle sordum 2.1 e yükseltmeye ne dersiniz

tarantula901

Ben siteyi 2.1 yükseltmeyi önermiyorum çünkü bazı modlar uyumlu değil.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

PolisForum

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Haz 2018, 17:20Ben siteyi 2.1 yükseltmeyi önermiyorum çünkü bazı modlar uyumlu değil.
Hocam nasıl yaparım peki tema olarak öneriniz nedir acaba?
Ana modları kullaniyorum aslında ben pretty sitemap vs çok mu sorun olur acaba

tarantula901

Smf 2.1 kullanıyorsanız default modunu kullanabilir sadece uyumlu modları kullanabilirsiniz modları ındırırken hangılerı uyumlu yaziyordur.

Ücretli Smf Destek İçin

PolisForum

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Haz 2018, 17:49Smf 2.1 kullanıyorsanız default modunu kullanabilir sadece uyumlu modları kullanabilirsiniz modları ındırırken hangılerı uyumlu yaziyordur.
Smf 2.0.15 kullaniyorum hocam ama malum düzgün tema bulamadım bulduğum da karar kıldım ama sorunları var ve çözülecek gibi değil 2.1 e yükseltip o şekilde denemek sizce ne kadar mantıklı sizin tema da default sanırım zaten. 2.0.15 den yükseltmeyi nasıl önerirsiniz bi kaynak var mı acaba?

tarantula901

2.1 gecin kullanin ancak sadece uyumlu modlari kullanabilirsiniz. Sizin icin sorun yoksa gecin.

Ücretli Smf Destek İçin

PolisForum

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Haz 2018, 21:582.1 gecin kullanin ancak sadece uyumlu modlari kullanabilirsiniz. Sizin icin sorun yoksa gecin.
hangi konuyu uygulamam lazım hocam link verir misin