Editör Sorunu

Başlatan uyanangenclik, 21 Mar 2017, 17:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uyanangenclik

Yei açtığım konu ve mesajlarda ve eski konularımda
http://www.uyanangenclik.com/Smileys/default/loading36.gif
yukarıdaki smilys ekleniyor.  Ayrıca   boşluklar /> şeklinde gözüküyor.
loading36.gif dosyasını sildim. Sorun çözülmedi.

Sizce ne yapmalıım?
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

tarantula901

Admin panelde smiley eklerken konu içerisinde geçen kelimeler kullanılmış bu kelimeleri konu içerisinde kullanılmayacak kelımeler kodlar kullanın düzelir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Örnek sayfam : http://www.uyanangenclik.com/index.php/topic,41564.msg135307/topicseen.html#msg135307

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim.
Sorunumu anlatamadım sanırım.
Sorunum bütün konularıma /> karakteri eklenmiş. Ayrıca smiley bir resim eklemiş. Yeni mesaj yazarken bile olmadığı halde ekliyor.

tarantula901

Gülümsemeler ve İleti İkonları / kısmından Gülümsemeleri düzenleden kullanılan kodları kontrol edin. yani "Kod" kısmı var orada konu içerisinde kullanılabilecek kod varmı kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

O vardı onu sildim. Bu sefer başkasını ekledi.

tarantula901

bilmemm diye baska kod var onuda duzeltın oradakı kodları degıstırın normalde kullanılan kelımeler kullanmayın

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Arkadaşlar bu sorunum smf kod kaynaklı değilmiş.
Hosting firmamı aradım. Php ayarlarıyle ilgiliymiş.
Sorun 1 saniyede çözüldü.
Bilginize.

tarantula901

Hım ilgin bir durum tam olarak neyden kaynaklandığı ile ilgili bilgi verdimi size hostingininiz.

Ücretli Smf Destek İçin