Smf incorrect string value: '''' for function inet_aton

Başlatan Matchless, 21 Mar 2017, 04:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matchless

Arkadaşlar localhost'a smf kurdum fakat giriş yaptıkdan sonra böyle bir hata ile karşılaşıyorum, hiç bir şey yapamıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

tarantula901

sıfırdan bir smf kuruncamı böyle bir hata aldınız yoksa farklı moduller yukledınız vs yaptınız ondan sonramı hata aldınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

tarantula901

Localhostla ilgili bir durum kullanmış olduğunuz wamptır kesin bu bıraz uyumsuz olabiliyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Anladım wampserver'dan başka önereceğiniz wamp türü var mı?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin