Smf anakategori altı resim ekleme

Başlatan tarantula901, 27 Ara 2015, 00:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

garfieald

Kaydetmiş olduğunuz dosya aşağıdaki hataya neden oldu:
Parse error: syntax error, unexpected ',' in BoardIndex.template.php on line 150

tarantula901

Kod hatası yapmış olabilirsiniz ya fazla kod eklediniz yada eksık kod eklediniz kodlarınızı kontrol edin.

sorun ilgili dosyada 150 satırda
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Elcros

Eklediğiniz kodu ve boardindexinizi buraya yazarsanız yardımcı olabiliriz,kodu yanlış veya eksik eklemişsiniz
ElcrosGraphic

alinurkaanbaytan

Yardımda bulunabilirmisiniz ?

ts3: 51.254.12.206:4236

tarantula901

Alıntı yapılan: alinurkaanbaytan - 12 Eyl 2018, 02:36Yardımda bulunabilirmisiniz ?

ts3: 51.254.12.206:4236

Konuyu açarak zaten size yardımcı oluyoruz zaten siz adımları uygulayın yapacaksınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hocam bende bu resim işini düşünüyorum fakat bende PC yok mobilde katagori idi ni nasıl bulacağım yani her katagorinin idi lazım bana...Siz pc den girip tek tek alıp bana bildirirmisiniz...Zaten 6 kategorim var baştan 1,2,3,4,5,6 diye sıralayıp bana idlerini öğrenebilirmisiniz,Mobilden idleri alamıyorum...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Kategori değiştir yapınca tarayıcıda id olur onu kullanın

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm hocam tşk...cat;cat=23 yazıyor bumu id...yani sade 23 ümü yazıyoz

tarantula901

Alıntı yapılan: Celal - 19 Mar 2019, 23:15Tmm hocam tşk...cat;cat=23 yazıyor bumu id...yani sade 23 ümü yazıyoz

evet

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Resmi mobil için kaç ölçülerde yapmam gerekiyor söyleyebilirmisiniz...Bide hocam cat klasörünün izinlerini 777 yaptım doğrumudur..Yani resim zarif bir şekilde olmasını istiyorum,denemelik yükledim bitane nerdeyse siteyi kapladı resim,yani bir banner gibi durmasını istiyorum...Ne yüksek ne geniş tam mobil uyumlu sitenin tema eninde filan işte,bunun için resmi kaça x kaç yapmalıyım..

tarantula901

Boyutunu kendiniz ayarlamanız lazım bir ayar verin beğenmezseniz düşürün o şekilde kendi ayarınızı bulabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Dediğiniz gibi yaptım hocam..Bi bakabilirmisiniz nasıl olmuş hocam http://www.celalyagmur.tk
Resim boyutu 350x80 yaptım

tarantula901

Resim küçük olduğundan dolayı ekranı tam kaplayamıyor.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Yani birazdahamı büyük olsun diyorsunuz.

tarantula901

en az 1024px olsun ekranın boyutuna gore ayarlamak ıstıyorsunuz nede olsa

Ücretli Smf Destek İçin