Uye olma sorunu

Başlatan nanoeray, 15 Mar 2016, 01:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nanoeray

Forumumda uye olurken kayit ol dedikten sonra bolume erisim izniniz yok gibisinden hata veriyor sorunu nasil çözebilirim

tarantula901

Sadece uye olurkenmi sorun var yoksa yeni konu açma mesaj yazma gibi bir sorun varmı.

Ftp'de bulunan Source klasoru içerisindeki tüm dosyaların izinleri 644 olmasına dikkat edin.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

nanoeray

sadece üye olurken bu sorunla karşılaşılıyor. forumu 2.1 e geçirmeden önce bu sorun yoktu

tarantula901

Admin panelden uye olma izinlerini kontrol edin bakalım orada eksık yada bır sorun olabılır

2.1 de bu tur sorunlarla karşılaşabilirsiniz tam surume gecmedı malesef
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

nanoeray

her yere baktım ama yanlış bir şey göremedim. sources klasöründeki dosyaların izinlerini de 644 yaptım ancak halen düzelmedi.
// Edit: 2.1 e geçince üyelik esnasındaki güvenlik sorularım silinmiş ama halen cevaplanması gereken soru sayısı 3 olarak kalmış. soruları tekrar ekleyince düzeldi teşekkürler ilgilendiğiniz için.

tarantula901

Rica ederim neyseki ikinci cevabimi soylemeden buldunuz. İyi calismalar

Ücretli Smf Destek İçin