Hata Günlüğü Kayıtları ve Sorunları Düzeltme SMF Forum

Başlatan turizmtasimacilik, 11 Şub 2019, 12:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turizmtasimacilik

Hata Günlüğü Kayıtları ve Sorunları Düzeltme, forum sitem yönetim bölümünde bulunan " hata günlüğü " altında her ziyaret edildiğinde 1 veya bir kaç tane hata kaydediyor, bu neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl düzeltilir?

Örnek hata kayıtları ekte ekran görüntüsünde olduğu gibi,

gecitli

Sources-Class-Package

EDIT

Temanın cpyrihtini görünce vaz geçtim insan gerçekten üzülüyor yaptığım temaları kulanan 100 lerce insan var amarikadan viyetnama kadar bir tanesi copyrihti kaldırmıyor bizim milet %90 ilk iş onu kaldırmak oluyor ve ilginç olan başı sıkışınca gelipm emeğini ç sıldığı insanlardan yardım istiyor bizım nesıl böyle değildi nasıl bir nesil yetişiyor?
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

PALAUDIS

Alıntı yapılan: gecitli - 11 Şub 2019, 13:41Temanın cpyrihtini görünce vaz geçtim insan gerçekten üzülüyor yaptığım temaları kulanan 100 lerce insan var amarikadan viyetnama kadar bir tanesi copyrihti kaldırmıyor bizim milet %90 ilk iş onu kaldırmak oluyor ve ilginç olan başı sıkışınca gelipm emeğini ç sıldığı insanlardan yardım istiyor bizım nesıl böyle değildi nasıl bir nesil yetişiyor?

Yine senin teman mı çıktı :)
seninle görüşelim bunun için bir yol buldum gibi..

turizmtasimacilik

gecitli@ kardeşim, hırsız yakıştırmanıza üzüldüm, zira yapılan işlemin hırsızlık işlemi ile nasıl aynı kefeye koyabilirsiniz?

Footer linkini, GOOGLE 'un footer'e link ekleyen siteleri, link satışı yapıyormuş gibi değerlendirip, SPAM cezalandırması ile alakalı bir çok yazı okuduğum için yapmıştım.

Yerinize ben olsam, böyle hırsız yaftası yerine, uygun bir dille olayı anlatır, yardımcı olur ve premium temalarınıza da bir göz atmasını tavsiye ederdim. Pazarlama ve esnaflık böyle olur...O zaman zaten adam ister istemez premium temanızı alacaktır.

Ayrıca kaynak kodundan zaten temanın kime ait olduğunu birisi rahatlıkla görebilir.

Ayrıca ben 2 haftadır yana döne premium tema arıyorum, WEBTIRYAKI sitenize de baktım, tıklayıp sepete atıp ödemesini yapıp indirebileceğim bir yer / tema bulamadım.

Neyse madem sizin el emeğiniz, ve siz bunu ücretsiz olarak paylaşmanıza rağmen kullanılmasını hırsızlık olarak görüyorsanız hemen sileriz. Endişe etmeyiniz. Kimsenin hakkı bende kalsın istemem.

Saygılar hürmetler

gecitli

Bak güzel kardeşim kimseyi hırsız yerine koymam koymadimda keşke iyce okusaydiniz yazıyı o kelimeyi mecazi kulandim fere tema sunuyoruz nedeni o linklerdir vede o linklerin tamamı noflov linkler googlenin sıkıntı yapmadığı linkler artı temaların tamamı telif haki olan temalar kısacası gücüme giden bunu kendi insanimin yapması.
premium temalarda ödeme linki yok nedeni ücret karşılığı tema yapmamam türk vatandaşları için her hangi bir yardım kuruluşuna bağış yapıp ibraz etmeleri yeterli oluyor.
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

turizmtasimacilik

Eyvallah, açıklamanız için teşekkürler...Orjinal footer yüklendi, en kısa sürede bağış yapar size iletirim.