Forum tema

Başlatan Hades, 08 Mar 2018, 19:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hades

Merhaba,
foruma sürümi ile uyumlu bir tema ekliyorum fakat forum açılmıyor f5 yapınca eski haline geri geliyor ,cevabını öğrenebilir miyim ?

tarantula901

Ücretsiz hosting mi kullanıyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

tarantula901

Hosting kaynaklı bir sorun olabilir çünkü normal hostinglerde yada buna benzer bir hatayla karşılaşmadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

Hostin ile tema arasında bir ilişki yok sanırsam...

tarantula901

Alıntı yapılan: Hades - 08 Mar 2018, 22:02Hostin ile tema arasında bir ilişki yok sanırsam...

Hosting ile tema arasında nıe bır ılıs kı olsun ki

temayı yukleyebılmen ıcın dosya gerekırse hostıng tarafından ftp dosya ızınlerını ayarlaman gerekıyor bazı durumlarda gerekmiyebiliyor.

Bu şekilde bir sorunla karşılaşmadığım içinde birşey diyemiyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades