Temada Buton Sorunu (yardım)

Başlatan cgozuagca, 21 Mar 2019, 02:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cgozuagca

hocam merhabalar NightBreeze temasını kullanıyorum sa shop sistemi kurulu hediye gönderme ve üye düzenleme bölümünde tamam butonu çalışmıyor sa shoptan mı dedim başka temalara baktım çalışıyor fakat NightBreeze bu temada çalışmıyor nedeni nedir ?

tarantula901

Alıntı yapılan: cgozuagca - 21 Mar 2019, 02:13hocam merhabalar NightBreeze temasını kullanıyorum sa shop sistemi kurulu hediye gönderme ve üye düzenleme bölümünde tamam butonu çalışmıyor sa shoptan mı dedim başka temalara baktım çalışıyor fakat NightBreeze bu temada çalışmıyor nedeni nedir ?

Tema ile alakalı bir durum olabilir tam olarak sorunun neyden kaynaklandığını bulabilmek için incelemek lazım. yada tema yapımcısıyla iletişime geçebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

hocam inceleyelim temayı size atim şu sorunu çözelim yeterli

cgozuagca

Hocam sorunu buldum index.template de sıkıntı var ama nerde kot hatası yapmışlar bulabilmiş değilim açıkcası