HelpDesk (Ticket) Modifikasyonu ve Türkçe Dosyaları

Başlatan garfieald, 12 Haz 2016, 14:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

HelpDesk (Ticket) Modifikasyonu ve Türkçe Dosyaları

Modu verdiğim linkten indirebilirsiniz.
http://custom.simplemachines.org/mods/?mod=2491

Ben HelpDesk (Ticket) modifikasyonunun  sadece üyelerin gördüğü alanları, ve  yöneticilerin gördüğü bazı alanları Türkçe diline çevirdim.

Zaten bu modifikasyonu tamamen Türkçe yapmak 1 ay alabilir diye düşünüyorum.
Verdiğim Türkçe dil dosyalarını sd_language de bulunan dil dosyaları ile değiştiriniz.

TİCKET SİSTEMİNİ ÜYELERE GÖRÜNÜR YAPMAK VE AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN :

Yönetim > Yapılandırma > Çekirdek Ayarlar > Helpdesk yazısının karşısında bulunan aktifleştir butonuna tıklayıp aktifleştirebilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda ticket sadece forum yöneticisine görünür.

Üyelere görünür yapmak için ise yetki belirlemek gerekiyor...
Menüde bulunan Ticket > Yönetim > İzinler ...

Helpdesk Users
[Create New Role] < Bu butona tıklayın , What should the new role be called? karşısında ki textbox'a Üye yazın.
Üyenin üye grubunu seçin, biraz aşağıda bulunan tüm departmanların önünde ki butona tik atın.

Artık üyeler ticket gönderebilecek. Bu ticketleri cevaplayacak olan kişileri Helpdesk Staff olarak ayarlayabilirsiniz.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Talhanya

tarantula901

Samanianında verdiği linkten indirebilir ve ilk konuda eklentide mevcut
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Yapmanız gereken tek şey türkçe dosyalar ile ingilizce dosyaları değiştirmektir. :)

garfieald

Bu ticket modifikasyonunun bazı özelliklerini kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim? (işe yaramayan yerler vs) dosyası nedir

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Daha çok bölümü türkçeye çevirdim Paylaşmayı düşünmüyorum.

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 08 Ağu 2018, 18:47Daha çok bölümü türkçeye çevirdim Paylaşmayı düşünmüyorum.

neden paylaşmayı düşünmüyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: bangbang - 08 Ağu 2018, 18:47Daha çok bölümü türkçeye çevirdim Paylaşmayı düşünmüyorum.

mod 2.1 sürümüne uyumlu değil herhalde  ve kurulum aşamasınıda açıklarsanız iyi olurdu! verdiğiniz dosyada winrar arşivi var fakat smf de plugınler zip uzantılı değilmiyırdı ??

kısacası bir şeyi yapıyorsanız ya hiç yapmayin yada  tam ve eksiksiz yapın derim! haksızmıyım sizce sayın yönetici ??

tekyürek

bi deniyelim 2.1 için uyduracakmıyız 

tekyürek

biz  türkçe yapıp paylaşırız  smf nin özelligi üçretsiz olması   ve modlarınında  yardımlaşma ve dayanışma içinde  smf kullanıcıları  birbirine yardım eder 

siz 2 satırlık türkçe ceviriyi paylaşamıyorsanız o zaman smf yi degil ücretli  yazılımlara  geçin

garfieald

http://s7.dosya.tc/server8/bttxow/sd_language.rar.html

Buyrun daha Türkçe hali, paylaşmayı düşünüyorum yazacaktım sanırım bir hata oldu kusura bakmayın.

2.1 için değil sanırım.

Enes Can

Modifikasyonu girdiğimde profil yerine gitmiyor şu anda bu isteği işleme alamıyor. hatası veriliyor. @tarantula901