Sitemiz neden kendi konusunda üst sıralarda değil?

Başlatan lepisteskulubu, 30 Ksm 2016, 20:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lepisteskulubu

Sitemiz neden kendi konusunda üst sıralarda değil?

Arkadaşlar, bizim site lepistes balıklarıyla ilgili bir site... Hatta bu konuda ülkemizde kurulan ilk sitedir. Ama son yıllarda Google aramalarında ilk sıralarda yokuz. Hatta hangi sıralarda olduğumuzu bile bilmiyorum. Halbuki son yıllarda ortaya çıkan lepistes siteleri bile içeriklerini hep bizden kopyalamışlar, ama daha üst sıralardalar.

Ne yapmalıyız?
Canlı Koleksiyonculuğuna Karşı, Çevreci, Ticarete Mesafeli, Türkçeye Düşkün Akvarist Topluluğu

tarantula901

Birincisi siteniz çok eski bir sürümde.

Şu zamanda sitenizin mobil uyumlu olmaması çok kötü

sitemap ile ilgili sorunlar varmı bilemiyorum  google webmaster toolsa eklı olması onemli

sosyal ağları kullanmanız gerek vs vs böyle gider
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

lepisteskulubu

Mobil derken, ben cepten görüntüleyebiliyorum siteyi.
Canlı Koleksiyonculuğuna Karşı, Çevreci, Ticarete Mesafeli, Türkçeye Düşkün Akvarist Topluluğu

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

lepisteskulubu

Uyumlu değilmiş. Yani yazılar çok ufakmış falan filan... Peki, ne etmek gerek tam olarak?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

lepisteskulubu

tarantula901

Sitenizin sürümünü en yeni sürüme geçirin ardından sitenizi mobil uyumlu yapın

Ücretli Smf Destek İçin

premieritzone

i agree with the last msg, mobile friedly website is most important part of current google algorithm, you should change your website to mobile version