Haberdar Et Bildirimi

Başlatan mucan54, 27 Mar 2015, 22:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Takip ettiğiniz bir konuda bu konu eğer güncellendiyse yazı eklendıyse gibi  renk kırmızıyamı dönsün istiyorsunuz

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mucan54

mucan54

Hocam aslında, dediğiniz plugin tarzıda olabilir yani, Haberdar Et(0)  Haberdar Et(3)  tarzı yapılması daha kolay sanırım.

zulfu

Merhaba Sayın Tarantula .

Ayni sıkıntı bende de var. 

Bu sorun sadece bende var , diğer arkadaşlarda normal çalışıyor. 

Haberdar etme izinlerini açtım ama yinede ,  Son ziyaretinizden bu yana 1 mesaj gönderildi.. Sizin mesajlarınıza 1 yeni cevap yazıldı.    Ana sayfamda çıkmıyor.

tarantula901

O kısım haberdart et ile alakası farklı olay

Son ziyaretinizden bu yana 1 mesaj gönderildi kısma tıkladığınızda son mesaja tıklayınca kaybolmuyor mu.

Admin panelden bakım ayarları kısmındakı bakımları yapın düzelecektir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

zulfu

Haberdar et var evet.

Sn.Tarantula şimdi yukarıda okunmamış konular ve yanında bu mesaja cevap yazıldığını gördüğüm kutucuk yok bende.  Diğer arkadaşlarda var , forumda çalışıyor ama ben hesabı açarken bir yanlışlık mı yaptım bilmiyorum.  Aradım ama bulamadım.

zulfu

Son ziyaretinizden bu yana 1 mesaj gönderildi kısmı yok bende. Nasıl çıkarabilirim. Diğer yönetici Arkadaşlarda var.

tarantula901

Diğer arkadaşlarda olupda sen olmaması ilginç çünkü herkeste görünmesi gerekiyor normalde.

Diğer arkadaşlarla yetkiniz aynı mı?

Ücretli Smf Destek İçin

zulfu

Evet aynı.

Bende anlam veremedim..

tarantula901

Farklı bir üyelik oluşturup kontrol edin. sizde olan yetkiyi verin öyle kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin