smf 2.0 dan 2.1 güncelleme nasıl yapılır?

Başlatan detercan, 13 Ara 2015, 23:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

detercan

Merhabalar,

Smf 2.0 dan 2.1 sürümüne nasıl güncelleme yapabiliriz?

Teşekkürler

tarantula901

Şu anda 2. 0 serisinden 2.1 serisine geçiş anlatımı yok sanırsam en yakın zamanda anlatım yapılıp paylaşılacaktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Emre

Alıntı yapılan: detercan - 13 Ara 2015, 23:37Merhabalar,

Smf 2.0 dan 2.1 sürümüne nasıl güncelleme yapabiliriz?

Teşekkürler

Aslında ben bunu yıllar önce yazmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam Simplemachines sitesinde de yayınlamıştım. BURAYA bakmanı tavsiye edeceğim. Adımları bu şekilde yaparsan hiç bir sorun yaşamazsın.
Vazgeçilmez sandıklarımdan vazgeçtim. Güvendiğim kişilerin güvenilmez olduğunu gördüm. İkiyüzlü suratlar, katı kalpler gördüm. "Bitmez" dediğim sevgilerin tükenişini, Emek verdiğim sevdaların, Düşüncesizce savruluşunu gördüm.
Acele etmiyorum hayat!

Senin; BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALMAK...
Benim ; BOYNUMUN BORCU OLSUN! ! !

intibah

2.1 beta2 large upgrade dosyasını yükledim. Upgrade de şöyle bir hata verdi geçemiyorum. Msql ve php sürümleri de yeterli görünüyor.

cPanel Version   58.0 (build 26)
Apache Version   2.4.18
PHP Version   5.4.45
MySQL Version   5.5.50-cll

Executing database changes

Please be patient - this may take some time on large forums. The time elapsed increments from the server to show progress is being made!
Executing upgrade script 1 of 2.
Executing: "Cleaning up after old themes..." (33 of 41 - of this script)

!!Error!
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3

tarantula901

Şuanda 2.1 serisine geçmeyi önermiyoruz çünkü bu tür hatalar mevcut olma ihtimali yüksek
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

intibah

Veritabanı güncellendi ama geri nasıl dönüş yapabilirim.

tarantula901

Geri dönüş yapman imkansız gibi birşey yedeğiniz yokmu

Ücretli Smf Destek İçin

intibah

tarantula901

O yedeği geri yükleyerek 2.0 serisine devam edeceksiniz büyük ise sitede sql dosyalarını parçalayarak yükleme şansı var arama yapın sitede

Ücretli Smf Destek İçin