Referans sistemi (Referral System)

Başlatan tarantula901, 15 Şub 2017, 14:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Mod Name:Referral System
Created By:SMFHacks.com Team
Type:New Feature
Uyumlu Sürümler:1.1.15, 1.1.16, 1.1.17, 1.1.18, 1.1.19, 1.1.20, 1.1.21, 2.0, 2.0.5, 2.0.6, 2.0.7, 2.0.8, 2.0.9, 2.0.10, 2.0.11, 2.0.12, 2.0.13

Açıklama: Bu modun linkiyle uye olanlara hangı uye davet ettiğini gösteren bir özellik.

Mod Paketi : http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1114

/Themes/default/languages/Modifications.turkish-utf8.php yada utf8 kullanmıyorsanız ise Modifications.turkish.php dosyasının

?> önce

Ekle

//  Start Referrals System
$txt['ref_admin'] = 'Tavsiyeler Sistemi';
$txt['ref_settings'] = 'Ayarlar';
$txt['ref_save_settings'] = 'Ayarları kaydet';
$txt['ref_refferals'] = 'Tavsiyeler:';
$txt['ref_refferal_link'] = 'Tavsiye Link:';
$txt['ref_reffered_by'] = 'Öneren Üyenin Adı:';
// Setttings
$txt['ref_showreflink'] = 'Tavsiye sayfasındaki bağlantıyı göster';
$txt['ref_showonpost'] = 'Gönderme ekranında tavsiyeleri göster';
$txt['ref_trackcookiehits'] = 'Yönlendiren bağlantı tıklamaları için izleme isabetleri';
$txt['ref_cookietrackdays'] = 'Tavsiyeler için izleme çerezini saklama gün sayısı';

$txt['ref_txt_copyright'] = 'Copyright';
$txt['ref_txt_copyrightremoval'] = 'Copyright Removal';
$txt['ref_txt_copyrightkey'] = 'Copyright Key';
$txt['ref_txt_ordercopyright'] = 'Order Copyright Removal';
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ersntas

Referansla kayıt ettiğimiz insanları görebiliyormuyuz ?

Yöneticiler kimlerin kimin refiyle kayıt olduğunu felan

tarantula901

Malesef modu kullanmadığımdan ve aktif olan bir sitede görmediğim için birşey diyemiyorum
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ersntas

Modum Türkçeleştirme nasıl yapılıyor ?

Yeniyimde bilgim yok  yuhphii

ersntas

Temayı Yükledim

Güzel Tek Sıkıntı İngilççe :DD

tarantula901

üste nasıl yapılacağını anlattım :D

Ücretli Smf Destek İçin

ersntas

Modum Türkçeleştirme Yaptım fakat Bir yersi türkçe olmadı onu nasıl ayarlayacağız Tavsiye Üyelerini göster kısmı

tarantula901

Tam olarak ing yazan kelimeyi buraya yazın.

Ücretli Smf Destek İçin

ersntas

http://www.gelirmerkezi.com/index.php?action=refferals;sa=whorefer;u=1 Bu Kısımda

İngilizce Kelimeler.

Referred Members

Member Name

Member Group

Modum Olay Nasıl Oluyor Biraz Öğretirseniz Bende Öğrenirim Hem Bilgi Paylaştıkça Güzeldir  yuhphii

ersntas

Aa Öğrendim Türkçeleştirme Yapmayı  yuhphii  yuhphii

Çok Mutlu Oldum

$txt['ref_txt_member_name'] = 'Member Name';

Burayı Buldum

$txt['ref_txt_member_name'] = 'Kullanıcı Adı';

Yaptım

Sonra

/Themes/default/languages/Modifications.turkish-utf8.php Dosyasını not Defteri olarak açıp

$txt['ref_txt_member_name'] = 'Kullanıcı Adı'; Buraya yapıştırıp kaydettim oldu :D

ersntas

Yavaş Yavaş Öğreniyorum modum ne Dersiniz  :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin