Smf yazı arka plana renk ( Divbox ) modu

Başlatan tarantula901, 20 Mar 2016, 18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

En kısa sürede güncellerseniz seviniriz tarantula :))

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

garfieald

@HelloIamSoapy

Teşekkür ederiz kenarlıklar vb. oldu... Gizli sekmeden bakmamışım, tekrar teşekkürler... :))

HelloIamSoapy

tarantula901

Mod güncellenmiştir sorunsuz çalışmaktadır.

Modu hızlı güncellememe yardımcı olan @HelloIamSoapy teşekkürler.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

bergy

İndiremiyorum, yetkiniz yok diyor.

edit:tamamdir. hallettim

bergy

SmfDivbox.zip eklentisini indirdim, kurulumunu yaptim ancak kenarlık gozukmuyor. Index.css'e de o arkadasın verdıgı kodu ekledım sonradan, bır degısıklık olmadı.

tarantula901

gizli sekmeden deneyin kontrol edin

Ücretli Smf Destek İçin

Roon

Hera

Divboxta içine birşey koyunca (resim, tablo, liste) kodlar bozuluyor.

Matchless

Gerektiği gibi kurdum fakat forumda aktif olmadı nedenini biliyor musunuz?
@tarantula901

tarantula901

Kodlar tam olarak eklenmemiş ondan kaynakli olabilir

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Eyl 2016, 04:32Kodlar tam olarak eklenmemiş ondan kaynakli olabilir
Hocam sanırım host nedeniyle yazılabilir değil diyordu internetten araştırdım Packages'in içine "temp" adlı dosya kurun içine her hangi resim atıp chmod'u 777 yapın yazmışlardı denedim bu seferde modu "temp" dosyasının içine kuruyordu. Yarın host değiştireceğiz yine aynı bir sorun olur mu?

tarantula901

Bazı hostinglerde bu sorun olabiliyor onun için sürekli ayar yapman gerekiyor malesef seçtiğiniz hostingde aynı sorun olur mu birşey diyemem.

size pm gönderdim.

Ücretli Smf Destek İçin