Mesaj İçeriğine checkbox Eklemek

Başlatan onturk, 10 Mar 2016, 17:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onturk

Selam Arkadaşlar;

Aranıza yeni katıldım.
Bir site kurdum buradaki mesajlara Checkbox eklemek istiyorum.
her konuda yer almalı ve mesajı yazan bu seçenekleri işaretlemeli.

Böyle bir mod varmıdır.

yada nasıl ekleyebilirim yardımlarınızı rica ediyorum.

Teşekkürler

Serkan

tarantula901

Merhaba hoşgeldin.

Tam olarak soruyu anlayamadım malesef daha açık şekilde açıklarmısınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

onturk

Her yeni konu acildiginda alt alta birkactane sabit sorular gelecek bu sorulara katiliyorsa yanina tik atacak ve altina genel bir yorum yazilabilecek
Ornegin
Yemek yedi mi         Evet    Hayir
Uyudu mu                 Evet    Hayir

Gibi

onturk

tarantula901

Araştırıyorum. yeni konu ekle butonuna tıklayınca editor kısımında soru sorma alanı çıkmasını istiyorsunuz sanırım. şuanda buna benzer bir mod bilmiyorum ama bakalım bulursam paylaşırım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

onturk

Tesekkurler ilginize bekliyorum cevabinizi

onturk

Sorulari birkez tanimlayacagim her yeni konu dedigimizde sorular otomatik cikacak
Evet
Hayir

tiklayarak secip
Altina yorum ekleyip gonderecegiz

tarantula901

Yeni konu aç butonuna bastıktan sonra karşımıza çıkan bir alan çıkacak bu alanda sorular sorulacak.

Bu sorular kaç tane olacak bunu ne için kullanacaksınız.

Bu soruları cevapladktan sonra cevaplar konuyamı eklenecek ayrıntılı olarak anlatman mümkün mü

Ücretli Smf Destek İçin

onturk

Tabiki anlatayim.
Bir anaokulu sahibiyim velilerle ogretmenlerin gunluk iletisimlerini saglamayi amacliyorum.
Bizim kullandigimiz matbu bir form var hergun ogretmen o form uzerinde isaretlemeler yapip altkisminada genel bir yarum yazip gonderiyor

onturk

tarantula901

Anladım bunu konu içerisinde olması çok karışıklık olmasına neden olur. Onun yerine ayrı bir sayfada anket tarzı birşey oluşturulup o şekilde yapabilirsiniz bir link veririz konu açerken o anketidede doldurulurlar. bunu bir kaç gün sonra tam olarak nasıl yapacağımı bakayım ok

Ücretli Smf Destek İçin

onturk