"Maalesef, bu bölüm şu anda mevcut değildir." Hatası

Başlatan medeniyetmuhendisi, 26 Mayıs 2016, 08:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Merhabalar Günaydın öncelikle,
Smf 2.0.11 kullanıyorum ancak subdomain oluşturdum ve bu subdomaine hem alışmam için hemde farklılıkları öğrenebilmem için 2.1 beta yükledim.

Mevcut olarak kullandığım smf 2.0.11 sürümünde seo4smf var.

yeni oluşturduğum subdomain forumunda ise daha hiç bir mod yok. dediğim gibi forumu dün gece kurdum hiç birşey yapamadım daha..

Sorun şu ben yeni forumda kategorilere ve konulara giremiyorum

Maalesef, bu bölüm şu anda mevcut değildir. (Sorry, this section isn't available at this time.) Hatası veriyor..

Enteresan tarafı ise şu resimde göreceksiniz. seo4smf konuya ve kategorilere girmemi engelliyor..????

bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Son olarak belirteyim Veritabanları tamamen ayrı

tarantula901

smfseo 2.1 e uyumlumu uyumlu değil ise o modu kaldırıp terkar deneyin aynı hatayı alacakmısınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

Se4smf  medeniyetmuhendisleri.com adresinde yüklü

ama subdomaine daha hiç birşey yüklememiştirm.. (celikkollu.medeniyetmuhendisleri.com)  Az önce inceledim se4smf smf2.1 beta ile uyumlu değil.

seo4smf yi kapatamam kapatınca forumda yapılandırılan tüm linkler erişilmez oluyor.

Defalarca yaşadım çünkü bu sorunu..

Benim anlamadığım tamamen ayrı veritabanları olan sitede seo4smf neden etkiliyor

tarantula901

Hiç birşey yuklemedım dedınız ama yuklemeseydınız seo ıle ılgılı bır hata olmaz ve seo ıle alakalı degıl sanırım.

seo modu 2 1 uyumlu değil zaten. 2.1 şuanda önermiyoruz zaten sizde deneme için yapıyorsunuz ozaman sorun yok.

Kafanız karışmaması için kurmuş olduğunuz deneme sitesının ftpsını ve veritabanını silin ve smfyı tekrardan kurun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin