Tags Eklentisi Sorunu

Başlatan medeniyetmuhendisi, 21 Mayıs 2016, 15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Merhabalar;
mod:  http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=579

eklentisini kurdum

hatta sorunsuz kuruldu ancak tags sekmesine tıkladığımda 404 hatası alıyorum..

Sorunun ne olduğunu anlayamadım

yine aynı şekilde konu altındaki add tags butonuna tıkladığımda da 404 hatası alıyorum aynı şekilde.

bu sorunu nasıl düzeltebilirim ya da bu tags modu olayı nasıl çalışıyor.

medeniyetmuhendisi

Sorunun Çözümü;
Biraz kurcaladıktan sonra seo4smf'den olduğunu gördüm...

seo4smf tüm action linklerini yapılandırdığı için ve bu eklentiyi de yeni kurduğum için yönlendirdiği sayfaya ulaşamıyordum.. seo4smf nin action sayfalarını yapılandırmasını kaldırıp tekrardan aktif hale getirince sorun çözüldü..

tarantula901

Sorunun cozulmesine sevindim cevabu yazdigin icinde tesekkurler
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

Ancak Şunu sormak istiyorum konu içinde etiketleri yazıp konuyu aç dediğinde etiketler eklenmiyor bunun sebebi nedir?

tarantula901

Alıntı yapılan: medeniyetmuhendisi - 21 Mayıs 2016, 15:37Ancak Şunu sormak istiyorum konu içinde etiketleri yazıp konuyu aç dediğinde etiketler eklenmiyor bunun sebebi nedir?
mod icin yuklenilen tags dosyalari eksikmi kontrol edin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

herhangi bir eksik dosya yok kontrol ettim şimdi. :o

tarantula901

Dosya izinlerinide ayarlayin ve seoyu pasif yapip deneyin yedek almadan yapmayin

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

maalesef azizim bir değişiklik olmadı  :o

medeniyetmuhendisi

İyi akşamlar uzun deneme yanılmalarımdan sonra çözümü yazmadan ayrılmak olmaz Tarantulaya saygılar ilgisi için,

Çözümünde ; Alakasını tam olarak anlamadım ama modu tamamen Türkçeleştirince sorun düzeldi.
Ayrıca etiketlerde Türkçe karakter bulunmaması lazımmış..

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim. Evet ilgin bir şekilde çözülmüş

Ücretli Smf Destek İçin