SEO - Sitemap kurulum

Başlatan DARHALL, 11 Nis 2016, 18:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DARHALL

Hangi seo ve sitemap kurmalıyım siteme sitede copypaste içerik yoğunlukta olucak o yüzden seo şart ama nasıl yapıcam ne edicem bilmiyorum bu seo ve sitemap konusunda bi yardım edebilir misiniz acaba en iyiler nelerdir?

yeninesil

seoyla içeriği kurtarabileceğini sanmıom diger sitelere fayda saglarsın anca + googledan reklamda alamassın oyüzden önce copypaste bırak bence :)

sitemapda bunu kullanabilirsiniz

yükleyip google.com/webmasters a ekleyin

DARHALL

yarı özgün olucak yani özgün konularda olucak tabii de mesala bi tarihte çok özgünlük söz konusu olmuyor :) sitemap için teşekkür ediyorum seo için öneriniz nedir peki?

yeninesil

suan sitende konu yok sosyal medya hesaplarını hazırda tut google+ face ek olarak backlink kasabilirsin
anahtar kelimelere dikkatedersin konu icinde felan vurgulu kelimeleri gerekli anahtar kelimelere yap +meta tagların tam olsun
bide seflink yaptınmı urlleri simdilik yeter heralde aklımda suan bunlar kalmıs :)

tarantula901

@yeninesil  cevap verdi söylediklerini yaparsan gerisini google halledecek.

Kopya konu ekliceksende başlıklarını değiştir derim. Kendini ziyaretçilerin yerine koyarak içerik başlığını oluştur.

Şu sıralar google kopya konular spama sokuyor ama bu google işte bazen ne yaptığını bilmiyor  yinede sıralamalaraa girebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

DARHALL

Teşekkür ediyorum yorumlarınız için :) önce linki değiştirip sonra seo yapmalıyım dimi?

tarantula901

seo linkleri başlıklara çevirmek değildir seo başlansa günlerce anlatılacak şeydir :D

siz seo için bir yerden başlayın linkleri konu adıyla değiştirecek link yapısına çevirin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin