yeni tema yüklerken paketler işlefsizmi kalıyor?

Başlatan serdo, 18 Mar 2017, 18:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdo

merhaba bir sorum olacak örneğin tüm paketleri yükledim ama başka bir tema hoşuma gitti ve yükledim yüklediğim paketler yine aktifmi yoksa işlefsizmi?

tarantula901

O temayı yüklediğinde o temayı ister tüm uyelere default olarak ayarlayabilir yada uye istediği temayı seçtirebilirsin ayarları tema yukleme kısmında var
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Mar 2017, 18:43O temayı yüklediğinde o temayı ister tüm uyelere default olarak ayarlayabilir yada uye istediği temayı seçtirebilirsin ayarları tema yukleme kısmında var

yani hocam yüklenen modlar işlef hallededir ve herhangi bir ayara gerek yokmu?

tarantula901

Temayı yükledikten sonra o temaya özel ayar  var kullanılan tema kısmından ayarlayabilirsiniz. fazla ayar yok ancak sıteye o temayı aktif etmek istiyorsanız admın panelden o temayı secmenız gerekıyor. tam olarak istediğin nedir?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

hocam şimdi mod-eklenti paketleri ve seo ayarları siteye önceden yüklenmiş ve ben yeni bir tema yüklüyorum bu mod eklenti ve seo ayarları bozulurmu? bunu anlatmaya çalışıyorum :)

tarantula901

Evet malasef kurmuş olduğunuz modlar temadaki herhangi bir dosyaya kod eklemiş ise bunu yeni temanızdada eklemeniz gerekiyor aksi taktirde modlar düzgün çalışmayabilir.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

peki bende şöyle bir soru sorayım smf de logo nasıl değiştiriliyor!!!1

tarantula901

Kullanilan tema ayarlarina girince logo kismi var oradan degistirebilirsiniz

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Nis 2017, 17:59Kullanilan tema ayarlarina girince logo kismi var oradan degistirebilirsiniz

hmm peki ayrıntılı olrak açıklarmısınız yada açıklanmış bir konu mevcutmudur sitenizde

tarantula901

Ayrintili anlatacak bir durum yok ufak birsey biraz panelde dolassaniz cozersiniz

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Nis 2017, 17:11Ayrintili anlatacak bir durum yok ufak birsey biraz panelde dolassaniz cozersiniz

çok dolaştım çok aradım bulamadım şablonlara bile baktım logo ile alakaı bir şey bulamadım

tarantula901

Kullanilan tema ayarlarina girince orada logo ile ayae var logo linkini eklemeniz yeterli orad

Ücretli Smf Destek İçin

usanmaz01

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin