Kayıt olurken resim doğrulama çıkmıyor

Başlatan Link, 24 Tem 2014, 20:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Böyle biri yok

Kaç tane kod ekledim nasıl bulacam

tarantula901

İlk önce yeni sıfır o temayı kur sonra senin temandan dosyaları tek tek at hangısınde hata veremeyecek onu bul ondan sonra o dosyayı inceleyelim

tema adını farklı yapmayı unutma
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

huseyin102

bence sorun js kodları ve resim bunların dosya yolu nerede bizim tema klasörüne atalım

tarantula901

Ftpde default klasoru içerisindeki font klasoru.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

huseyin102

temada ben birşey yapmadım hazır tema  bir el atıver şu işe kardeş sana neleri atalım  sen ondan bahset ? :D

Böyle biri yok

tarantula901

Alıntı yapılan: huseyin102 - 16 Mar 2017, 09:33temada ben birşey yapmadım hazır tema  bir el atıver şu işe kardeş sana neleri atalım  sen ondan bahset ? :D

Eğer sıfır bir temada bu sorun varsa temayı yapan tarafaından düzeltilmesi gerek o sorunun tam olarak neyden kaynaklandığını bilemediğim için çözüm üretemiyorum malesef.

O güvenlik soru sorma yerine soru sorma özelliğini sorun bu daha etkili

Ücretli Smf Destek İçin

huseyin102

http://wiki.simplemachines.org/smf/Visual_verification_code_-_It_doesn%27t_work._What_should_I_do

Sometimes the visual verification code (aka CAPTCHA) does not appear on the registration page.
The two most common causes of this problem are:
One of the php files involved in the creation of the image does not end with ?> or does not start with <?php
The fonts directory is missing, or some files in the directory are missing
It is possible to perform a quick scan of all the files of the forum, in order to look for leading or trailing empty spaces or lines by using file_check.php. For each file reported by the script, you have to open it and remove any leading or trailing white space, new lines present, or any character from the beginning of the file to <?php and from ?> up to the end of the file.
The fonts directory can be found in the default theme directory. It can be replaced by the one from the install package in order to restore any files which may be missing.

gerisi sende kardeşim :)

tarantula901

klavyem bozuk yıne yazayım sanal klavyeyle bu sorunu yaratan dosyayı bulmanız lazım yedek alarak temanı hangı tema

Ücretli Smf Destek İçin

huseyin102

tarantula901

tema simlemachines haricinde bir sitede oyuzden o siteye yazmanız lazım. siteniz şuanda aktif değil tekrardan bi kontrol etmek lazım detaylıca bu şekilde fikir veremiyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

ersntas

Bendede Doğrulama Resmi Gözükmüyor  :dayak:s

tarantula901

Doğrulama olayını aktif yaptınız mı?

Ücretli Smf Destek İçin

ersntas

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Mar 2018, 13:40Doğrulama olayını aktif yaptınız mı?

Yok Modum eskiden vardı şu referans sistemini ekledim doğrulama bozuldu sanırım

Bende Doğrulamayı devre dışı bıraktım

tarantula901

Soru sorma özelliği kullanabilirsiniz alternatif olarak

Ücretli Smf Destek İçin