Particle-js

Başlatan Matchless, 10 Nis 2018, 10:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matchless

https://codepen.io/JulianLaval/pen/KpLXOO

şu sitedeki js eklentisini ekledim header divi içerisine hapsettim fakat gözükmüyor sonrasında "<?php" tagının üstüne ekledim sitede gözüktü fakat hiç bir şekilde php taglarının içerisinde gözükmüyor

tarantula901

Kodu ekledikten sonra kaynak kodlarına bakın o div gorhnuyor mu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Nis 2018, 21:19Kodu ekledikten sonra kaynak kodlarına bakın o div gorhnuyor mu
evet gözüküyor sadece animasyonlar gözükmüyor

tarantula901

Csslerı yada jsleri eklediniz mi sonra bunları gizli sekmeden bakın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Nis 2018, 22:00Csslerı yada jsleri eklediniz mi sonra bunları gizli sekmeden bakın.
evet ikisini de ekledim <?php tagının üstüne ekleyince sitenin en başında gözüküyor

tarantula901

Alıntı yapılan: Matchless - 10 Nis 2018, 22:13evet ikisini de ekledim <?php tagının üstüne ekleyince sitenin en başında gözüküyor

başına eklersen tabi başına eklenir normal birşey. Tam olarak ne yapmaya çalışıyprsunnuz cepte olduğum için inceleyemedim

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

hayır orada anlatmak istediğim eklediğim yerde gözükmüyor fakat en başa eklediğimde gözüküyor sorunum şu an bu