Smf.gen.tr'den Hatıralar

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 28 Eyl 2016, 20:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Smf.gen.tr'den Hatıralar
 Aşağıdaki günleri yaşayanlar yorum yazsın lütfen. Ne günlerdi beee.
Hayırlı forumlar dilerim.

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Sen smfnin en eski halini hatırlarmısın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Tabiki biliyorum, üyeydim zaten. Smf nin temellerini oradan öğrendim. İvanın yaptığı tüm kodları uygulardım ve hiç hata çıkmazdı. Zaten mod değil de kodları yapmayı ivan sayesinde sevdim.
Tim35 nikli üye sayesinde evdersleri.com sitesinin doğal, tekil ip sayısı 10.000 e yaklaşmıştı. O üyenin uygulamasını kaldırınca evdersleri.com gitti. Her neyse işte hatıra sadece....
İvan moddan ziyade manuel yapmayı severdi. Zaten sizinle de ilk tanıştığımızda bana neden sürekli manuel yapıyosun modu varken vb diye soruyordunuz. İşte böyle... Bu resimleri geçen gün web arşive girip oradan aldım.
Hayırlı forumlar dilerim.

tarantula901

Hım eskilerdensiniz yani ama gizli gizli  takip edenlerden :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ghost

İlk smf forumu 2008 yılında kurduk. Smf.gen.tr ye o zaman üye olmuştum. İvan ın yapmış olsuğu modlarla ve anlatımları ile öğrendim smf yi. İvan yurt dışından ilgilenemez oldu sonrada zamanla bitti forum.

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Ekm 2016, 12:19Hım eskilerdensiniz yani ama gizli gizli  takip edenlerden :D

Aynen..... Ama smf yi gerçek manada sizin sayenizde tanıdım. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Şuan Türkiyede tek ve canlı destek veren smf.gen.tr var. Diğerleri hep hikaye....

tarantula901

Teşekkür ederim.

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Eski foruma ne oldu. Yıllar önce bende takip ederdim.iş güç derken ayrı kaldık forumlardan. Şimdi herşey yenilenmiş.

TTC

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 04 Ekm 2016, 22:18Aynen..... Ama smf yi gerçek manada sizin sayenizde tanıdım. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Şuan Türkiyede tek ve canlı destek veren smf.gen.tr var. Diğerleri hep hikaye....

2008 yılına göre sanki ana site türkçe bölümüde aktifliğini kaybetmiş.

tarantula901

Sosyal ağlar çıkınca Forumlar tarih oldu birde oradamı hayat görmek istiyorsunuz :D Dua edelim şuanda hala devam ediyor az çok bizde olmasak tamamen unutulacak

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ekm 2016, 16:04Sosyal ağlar çıkınca Forumlar tarih oldu birde oradamı hayat görmek istiyorsunuz :D Dua edelim şuanda hala devam ediyor az çok bizde olmasak tamamen unutulacak

Forumların bu kadar çok unutulmasına şaşırdım.  :) Siz "tamam yeter " demeyinceye kadar devam edecek sanırım.. ;D

Eskiden forum için uğraşan çoktu. Şimdi sosyal ağlarda sayfa açan çok.. :D

tarantula901

Aynen söylediğiniz gibi :D

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Eski siteye ne oldu o kadar bilgi silindi mi?

tarantula901

Bu siteyi kurmadan önce kendilerine ulaştım ancak yedeklerini vermediler malesef alsak ne olacak o bilgiler bayağı eski konulardı ve artık forumlar bitti yani bu saatten sonra bu sistemler en az 5 sene daha sürer anca

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ekm 2016, 21:17Bu siteyi kurmadan önce kendilerine ulaştım ancak yedeklerini vermediler malesef alsak ne olacak o bilgiler bayağı eski konulardı ve artık forumlar bitti yani bu saatten sonra bu sistemler en az 5 sene daha sürer anca

Belirli alanlarda ben forumların devam edeceği kanısındayım. Sistemler sürekli güncelleniyor mutlaka devam edenler olacaktır diye düşünüyorum.

Sosyal ağlarda ne kadar paylaşım kolay olsada bilgilerin toplanması konusunda forumlar bence en ideali