Upgrade Sorunu

Başlatan medeniyetmuhendisi, 30 Ksm 2016, 09:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Forum sitemi farklı bir hosting firmasına taşıdım. Taşıma sonrasında upgrade.php dosyasını çalıştırarak forum veribanını güncellemek istedim ancak
upgrade.php dosyalarını ftp den yükleyip çalıştırmaya çalıştığımda  şu hata ile karşılaşıyorum

The upgrader found some old or outdated files.

Please make certain you uploaded the new versions of all the files included in the package.

Sorun nedir anlamadım.. yardımcı olursanız memnun olurum..

Şöyle bir durum daha var taşıma sonrasında 2 günlük bir veri kaybı yaşadım.  2 gün önceki forum durumunu bugün ki hal olarak var sayarsam Bilgisayardan girdiğimde sorunsuz giriyorum ancak telefondan girdiğimde ise ilk açıldığında güncel index sayfası açılırken üye girişi yaptığımda beni 1 gün sonraki indexe götürüyor.

Bellemsi

Önermiyorum, hataları var.

tarantula901

Hosting değişiminde taşıma işlemini ücretsiz hemde sorunsuz bir taşıma yapıyoruz smf sitelerinde. gerekirse şu adresi incelersiniz. www.xsunucu.net

Biryerde farklı diğer yerde farklı olmasının sebebi ns yönlenmelerinden kaynaklı bir durumdur.

Sorun upgrade ederken ftp dosyalarınızında aynı sürümde olmamasından kaynaklı sitenizin komple yedeğini aldıktan sonra smf ftp dosyalarını ftp atıp güncelleyin ardından tekrardan eski yedekleri atın.

Yada şu şekilde yapabilirsiniz bir klasoru yeni smf dosyalarını atıp sonra sitenin dosya yollarını ayarlar_onar.php ile o klasore gore ayarlayın oradan guncelleyın guncelleme bittitekn sonra o klasoru silin ve yeni sitenizi ayarlari_onar.php çalışıtırın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

ayarlari onar yaptım dns leri 2 gün önce değişti. şimdiye kadar dns oturmuştur diye tahmin ediyorum. Sıkıntı şu ben 2.0.12 ye güncellemiş olmama rağmen neden upgrade yaparken dosyalarınız güncel değil uyarısı veriyor.  :o

tarantula901

Ftp dosyalarında bazı dosyaları güncellenmemiş olabilir sürüm isimleri mesela ondan dolayı olabilir. dediklerimi uygulamaya çalışın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

deneyeyim üstadım dönüş yapacağım terardan denedkten sonra

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

Forum 2.0.12 sürümünde idi. 2.0.12 sürümünü kaldırıp 2.0.11 sürümüne geri döndüm. sonra tekrardan 2.0.12 ye yükselttikten sonra upgrade dosyalarını yükleyip güncellemeyi yaptım düzeldi.. İlginiz için teşekkür ederim.

tarantula901

Rica ederim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin