Son İletiler Eklentisini İstek.

Başlatan Poyraz, 03 Ksm 2016, 19:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Poyraz

Arkadaşlar sitenin her yerinde aradım ama bu son ileti eklentisini bulamadım buraya konu açmak zorunda kaldım.

tarantula901

Bu mod smf sıfır kurduğunuzda default olarak gelen bir özellik bunu admin panelden

Kullanılan Tema / Forum ana sayfasında gösterilecek son ileti sayısı:: kaç tane gorunmesini istiyorsanız o değeri girin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Poyraz

bende öyle yapmıştım ama sacma  gözüküyor alt alta sizinki gibi degil

tarantula901

Themes/default/boardindex.template.php

dosyasında

Ara

// Only show one post.
if ($settings['number_recent_posts'] == 1)
{
// latest_post has link, href, time, subject, short_subject (shortened with...), and topic. (its id.)
echo '
<strong><a href="', $scripturl, '?action=recent">', $txt['recent_posts'], '</a></strong>
<p id="infocenter_onepost" class="middletext">
', $txt['recent_view'], ' "', $context['latest_post']['link'], '" ', $txt['recent_updated'], ' (', $context['latest_post']['time'], ')<br />
</p>';
}

sonrasına ekliyoruz

// Show lots of posts.
if (!empty($context['latest_posts']))
{
echo '

<table cellspacing="1" width="100%" cellpadding="0"  border="0">';

foreach ($context['latest_posts'] as $post)
echo '
<tr><td class="windowbg2" valign="top" width="30%"><span class="smalltext">', $post['board']['link'],  '</span></td>
<td class="windowbg2" valign="top" width="30%"><span class="smalltext"><a href="',$post['href'],'">', $post['short_subject'], '</a></span></td>
<td class="windowbg2" valign="top" width="17%"><span class="smalltext">', $txt['by'], ' ', $post['poster']['link'], '</span></td>
<td class="windowbg2" valign="top" width="23%"><span class="smalltext">', $post['time'], '</span></td></tr>';
echo '</table>';
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Poyraz

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin