Benzer Konuların Oluşturulması

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 22 Ksm 2015, 11:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Benzer Konuların Oluşturulması
Smf.gen.tr için benzer konular oluşturulursa şahsım ve diğer üyeler çok memnun olacaktır.
Çünkü eski konularda bazen aradığımızı bulamıyoruz.
Ama benzer konular olursa konunun altında böyle bir seçenek işimizi çok kolaylaştıracaktır.
Önceki seride oluşturdunuz çok teşekkür ederim; ama 2.1 Beta da bu yok
Tekrardan bu sürüme de kurarsanız çok memnun oluruz.
İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederim.

Önceki konum yönetici tarafından kilitlendiği için tekrardan konu açmak zorunda kaldım.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

İlgin ve alakan için teşekkürler. bazı uyumsuzluk ile ilgili sorun olmuştu ondan dolayı öyle kaldı dediğin gibi banada bazen çok lazım oluyor:D

Bi bakayım kurarım benzer konuları
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Ksm 2015, 21:08İlgin ve alakan için teşekkürler. bazı uyumsuzluk ile ilgili sorun olmuştu ondan dolayı öyle kaldı dediğin gibi banada bazen çok lazım oluyor:D

Bi bakayım kurarım benzer konuları

bu konu ile ilgili gelişme varmı

tarantula901

Aktifti normalde kapatmistim suanda aktif
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

ben benzer konular için bir mod oluşturup aktif edeceksiniz sandımdı sonra bu site için olduğunu anladım ama zaten ıkıntı var benzer konular modlarını denedim sayfamda olmadı nasıl bir tema seçtiysem ya uyumlu değil diyor yada oluşturmuyor 2.015 için tavsiyeniz varmı mod olarak

tarantula901

Alıntı yapılan: esudur - 04 Şub 2018, 20:58ben benzer konular için bir mod oluşturup aktif edeceksiniz sandımdı sonra bu site için olduğunu anladım ama zaten ıkıntı var benzer konular modlarını denedim sayfamda olmadı nasıl bir tema seçtiysem ya uyumlu değil diyor yada oluşturmuyor 2.015 için tavsiyeniz varmı mod olarak