Yardım Edermisiniz.

Başlatan Bazinga, 16 Mayıs 2016, 00:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bazinga

SAMP sunucum için böyle birşey yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

garfieald

Adı Yatay Postbit arama internete yazarsanız bulabilirsiniz kodları... sonra css den üstünde ki düzenlemeleri yaparsınız

tarantula901

siz yapmıştınız paylaşabilirmisiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

Alıntı yapılan: bangbang - 17 Mayıs 2016, 17:23Adı Yatay Postbit arama internete yazarsanız bulabilirsiniz kodları... sonra css den üstünde ki düzenlemeleri yaparsınız
Rica etsem yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var da.

garfieald

Ben sadece ilk halini yapabildim o arkasına istediğiniz görü ntüler falan yok onu siz css den ayarlicaksınız.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=138.0

Bazinga

Paylaştığın linkte display template'den falan bahsediyor benim temada o yok ne yapmam lazım ?

HelloIamSoapy

Alıntı yapılan: Bazinga - 21 Mayıs 2016, 10:01Paylaştığın linkte display template'den falan bahsediyor benim temada o yok ne yapmam lazım ?

Muhtemelen default temadan kullanıyordur o zaman, oradan düzenleyebilirsiniz.

Bazinga

Bunu kullanmak istiyorum mysql falan lazım mı bunun için ?

HelloIamSoapy

Eğer samp forumu içinse ve karakter bilgilerini göstermek istiyorsanız evet. Diğer türlü hayır.

garfieald

FTP den default temaya girin orada ki  display template adında 2 dosya var ikisinide alın temanıza atın oradan 1 dosyadan düzenlemenizi yapın...

garfieald

tarantula bey bu profil alanını şu karakter adı seviye o alan olmadan yapıp bir mod haline getiremez misiniz????