hızlı yanıt sorunu

Başlatan noyan53, 24 Ekm 2018, 17:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noyan53

slm; Hızlı yazı bölümünde yazı karekter bozulması oldu nası düzeltirim. Saygılarımla

tarantula901

DOyslaarı editlerken notpad ++ mı kullandınız yoksa wındowsun notpadınımı

temada bulunan display.template.php dosyasını notpad ++ programıyla açın uste bulunan karekter kısmına girip utf8 bom olarak kodla tıklayıp kaydedın sonra ftp atın dosyayı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

noyan53

sorun adenss reklamına display.template.php şu modu ekleyince oldu
Kod [Seç]

echo '
                     </div>
                     <div class="smalltext reportlinks">';

Şununla değiştirin.

Kod [Seç]

// Konu altı text reklam başlangıcı
     if ($message['id'] == $context['first_message'])      

echo ' Google reklamları yada farklı bir reklam sitesinin kodlarını buraya ekleyin.

<br /><br />';      
      // Konu altı text reklam sonu

echo '
                     </div>
                     <div class="smalltext reportlinks">';

tarantula901

Kodu eklerken kayderken duzgun kaydetmediniz dediğim şekilde kaydedip ftp'ye yükleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

noyan53

ben size yollayım kaydedin ve ben indireyim; çünkü ben başaramadım. saygılarımla

tarantula901

ektekini deneyin bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

noyan53

Karkter hatası verdi, Sanırım 2.0.15 ile modlar uyumsuzluk gösteriyor. yinede tşkler saygılarımla

tarantula901

Alıntı yapılan: noyan53 - 24 Ekm 2018, 18:40Karkter hatası verdi, Sanırım 2.0.15 ile modlar uyumsuzluk gösteriyor. yinede tşkler saygılarımla

Alakası yok sorun düzeldimi siz onu söyleyin sizin düzenlediğiniz programdan kaynaklı

Ücretli Smf Destek İçin

noyan53

düzelmedi kardeş. bende yeni   Display.template.php ekledim düzeldi. Saygılarımla

tarantula901

şunu deneyin bu arada sitenie baktım sorun gozukmuyor

Ücretli Smf Destek İçin

noyan53

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Ekm 2018, 19:17şunu deneyin bu arada sitenie baktım sorun gozukmuyor
şimdi düzeldi tşk ler kardeş. saygılarımla

tarantula901

rica ederim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin