mail ekleme

Başlatan dckoleksiyon, 02 Şub 2016, 21:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dckoleksiyon

merhaba siteye üye olundugunda mail gitmiyor uyeye ne yapmam lazım

tarantula901

Sitede mail ayarlarini nasil yapilir anlattim arama yapin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

tekrar merhaba

siteye üye olan arkadaslara mail gitmiyor ne yapmam lazım

üyeliğiniz aktif olmustur gibi bi ibare gibi

tarantula901

şu konuyu inceleyin ilgili ayarları yapın http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.0

son yorumdada sorun yaşayan bir üyenin aynı çözümle çözüldi http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.msg4178#msg4178
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

merhaba mail ayarlarının yapamıyorum
bana yardım edersenız sevinirm
20 gundur mail yuzunden siteyi acamıyorum uyelerime site acıldı dıyemıyorum

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

uzaktan team den bilgisarayıma baglanıp yapabılırmısınız

tarantula901

Attığım linkte siz yapmaya çalışın olmazsa bakarız

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

20 gunden beri bakmadıgım bolum kalmadı lutfen yardımcı olun

tarantula901

Beni dinlemiyorsunuz sanırım hostıngıne mesaj at maıl fonksıonu kapalımı dıye

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

kapalı acamıyorlarmıs guvenlık yuzunden dediler

tarantula901

ozaman sıtede anlattığım smtp ayarlarını kullanarak maıl ayarlarınızı yapın

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

yapıyorum olmuyor

dckoleksiyon

team den baglanalım yapalım bende kurtulayım sende kurtul hemserim

dckoleksiyon

20 gundur ugrasıyorum daraldım yanı alllah rızası ıcın yardımcı olun