Top List Sayfası Hakkında

Başlatan ndipi, 30 Nis 2015, 23:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

ndipi

Değerli arkadaşlar sitenin şu top liste kısmında bir düzenleme yapsanız çok iyi olacak çünkü aynı konuya yazılar mesajlar sürekli peş peşe çıkıyor ve o kısım şişiyor bana göre... en azından aynı konu mesajları diğer sürümde olduğu gibi birleşme şansı yok mu?

tarantula901

Teşekkür ederim benimde aklımda sadece 2 1 ile uyumlu daha yapmadım ondan dolayı bakma fırsatım olmadı ilk fırsatta yapacagım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Alıntı yapılan: ndipi - 30 Nis 2015, 23:11Değerli arkadaşlar sitenin şu top liste kısmında bir düzenleme yapsanız çok iyi olacak çünkü aynı konuya yazılar mesajlar sürekli peş peşe çıkıyor ve o kısım şişiyor bana göre... en azından aynı konu mesajları diğer sürümde olduğu gibi birleşme şansı yok mu?

istemiş olduğunuz son iletinin tekrarlanmaması için gerekli düzenleme yapıldı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ndipi

Emeğine sağlık teşekkür ederim. Güzel olmuş ;)

kosimgenet

aynı konudan 2 tane çıkıyor yanıt verilince bunu nasıl düzeltecez eğer bu şekilde bir konu açlılmışsa linkini verebilirmisiniz.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin