PmSpy - Özel Mesajları İzle 2 0 x

Başlatan tarantula901, 12 Eyl 2014, 20:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kerem1249

Merhaba hocam SMF 2.0.15 sürümünü kullanıyorum. Böyle bir mod çok büyük emek eseri öncelikle bundan dolayı tebrikler, teşekkürler.

Benim sorunuma gelirsek, indirdim ve kurdum. Ancak özellikler>genel yerinde anketlerin altında da başka yerde de bu modu hangi ID'ın kullanabileceği yeri çıkmıyor.
Nasıl kullanılacağını güncel olarak tarif eder yahut modu güncellerseniz sevinirim.

tarantula901

Modu kurduktan sonra maneul olarak kodlar eksik mi değil mi kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kerem1249

Index.php dosyamın tamamı bu kadar (normalden ufak yani), bu dosyanın içinde kodu eklesem sorun olur mu?
<?php

// Try to handle it with the upper level index.php. (it should know what to do.)
if (file_exists(dirname(dirname(__FILE__)) . '/index.php'))
   include (
dirname(dirname(__FILE__)) . '/index.php');
else
   exit;

?>

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kerem1249

Default temanın index.php'si de aynısı, sitede yürürlükte olan (pdx2) temasının da.

tarantula901

o dosyalara herhangi bir kod konmuyor. size söylediğim modun manueline bakarak kodlar eksik mi değilmi kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

kerem1249

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Eyl 2018, 13:45o dosyalara herhangi bir kod konmuyor. size söylediğim modun manueline bakarak kodlar eksik mi değilmi kontrol edin.
Cihaza inen mod rar/zip dosyasındaki kodlarda olup olmadığını mı kontrol edeyim?

tarantula901

1. Sayfadaki kodlar var onları sitenizin dosyalarında kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin