Konularda Resimler Kayıyor ?

Başlatan htr368, 21 Eyl 2016, 15:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

resimdeki gibi bu her konuda var buna nasıl ayar çeke bilirim ?

tarantula901

Net bir resim eklermisiniz tam olarak sorunu anlayamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

bu daha iyidir sanırım ? resimler böyle kayıyor bunun bir ayarı yokmu ? Üyeler resimler atıyor böyle boyutları yarım kalıyor uzuyor gidiyor

tarantula901

Özellikler ve Seçenekler / Görünüm / kısmından boyutları ayarlayın

Gönderilen resimlerin maks. genişliği (0 = sınırsız)

Gönderilen resimlerin maks. yüksekliği (0 = sınırsız)
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

640 x 400 yaptım yine aynı  mod filan yüklememiz mi gerek ?

tarantula901

Alıntı yapılan: htr368 - 21 Eyl 2016, 17:37640 x 400 yaptım yine aynı  mod filan yüklememiz mi gerek ?

Ayarları yaptıktan sonra konuya yeni resim eklemeniz gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin