Giriş Sorunu

Başlatan ediz34, 26 Mayıs 2017, 17:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Şöyle birşey deneyin ozaman bir tane uyelık alın ardından db de members tablosundan uye gurubunu admın olarak değiştirin giriş yapmış uye admın yetkısı olacak ve ılgılı yerdekı ayarları kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2017, 16:17Şöyle birşey deneyin ozaman bir tane uyelık alın ardından db de members tablosundan uye gurubunu admın olarak değiştirin giriş yapmış uye admın yetkısı olacak ve ılgılı yerdekı ayarları kontrol edin.

Aynen dediğinizi yaptım sorun çözüldü. Yeni üye ekledim. Bu yeni üyeye db'dan yönetici yetkisi verdim. Ve bu üye ile smf sürüm 2.0.14 ü kadırdım. Böylece sorun çözülmüş oldu...
İlginiz ve destekleriniz için teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 25 Ağu 2017, 16:42Aynen dediğinizi yaptım sorun çözüldü. Yeni üye ekledim. Bu yeni üyeye db'dan yönetici yetkisi verdim. Ve bu üye ile smf sürüm 2.0.14 ü kadırdım. Böylece sorun çözülmüş oldu...
İlginiz ve destekleriniz için teşekkür ederim.

Rica ederim. ondan önce şeyi deneyin bakalım. bana portal temel ayarları kısmından resim atın bi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Zannedersem bunu kastediyorsunuz. Kolay gelsin...

tarantula901

o kısımdaki Portala yönlendirmeyi kaldır kısmını kaldırıp sonra 2 0 14 surumunu yukleyip giriş sorunu yaşayacakmısınız kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2017, 16:59o kısımdaki Portala yönlendirmeyi kaldır kısmını kaldırıp sonra 2 0 14 surumunu yukleyip giriş sorunu yaşayacakmısınız kontrol edin.

Aynen portala yönlendiri kaldırınca giriş yapılabiliyor. Yani güncellesek de sorun ortadan kalkıyor. Teşekkür ederim.
Kolay gelsin...

tarantula901

Sorun düzeldimi şimdi sorun düzeldiyse bu sorunun çözümünü kafamızda yer edineyim :D :D

2.0.14 Sürümü kullanırken yaşadığınız hataları eklemeyi unutmayınki çözümler üretelim.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Sorun düzeldi. Zaten eğer baktıysanız hemen iki siteyi güncelledim bile.
Emeğinize sağlık tekrar tekrar teşekkür ederim.
Kolay gelsin.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 25 Ağu 2017, 17:19Sorun düzeldi. Zaten eğer baktıysanız hemen iki siteyi güncelledim bile.
Emeğinize sağlık tekrar tekrar teşekkür ederim.
Kolay gelsin.

Rica ederim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin

dexcj

aynı sorunu bende yaşıyorum şuan. Tüm mesajları okudum birkaç kere ama anlamadım nasıl çözülüyor ? Cpanelden PHP sürümü değiştirdim ama çözüm olmadı

tarantula901

Kullanmış olduğunuz temada bulunan index.template.phph dosyasında şu kodu ara

<input type="hidden" name="hash_passwrd" value="" />
şununla değiştir.

<input type="hidden" name="hash_passwrd" value="" /><input type="hidden" name="', $context['session_var'], '" value="', $context['session_id'], '" />

Ücretli Smf Destek İçin

dexcj

Sol üstteki girişi kaldırmakta bulmuştum çözümü ama hemen deniyorum teşekkür ederim.

dexcj

Oo büyüksün baba, teşekkür ettim.... kusura bakma üst üste mesaj oldu alıntı demişim :D