Tema yazı tipini değiştirmek

Başlatan BringThaNoize, 09 Mar 2017, 00:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BringThaNoize

Kullandığım temada özel karakterler biraz büyük görünüyor. Özel karakterler destekleyen bi yazı tipini nasıl eklerim siteye?

tarantula901

sitenize ulaşamıyorum.

şu kodu kullanabilirsiniz.

body {
    background: #5f5e5e;
    font: 12px/150% Tahoma,sans-serif;
    margin: 0;
    padding: 0;
}

buradaki font kısmında bulunan Tahoma ve sansa serifi hangi fontu kullanmak istiyorsanız kullanın üsteki cssde arayın body olarak sızde farklı kodlar olabılır sız ona göre düzenleyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Pardon site değiştirmiştik. Yeni site imzada.

tarantula901

sizdeki şu kod

body {
    background: #333d46 url(../images/custom/layer.png);
    font: 13px/22px 'Lato', 'Arial', sans-serif;
    margin: 0 auto;
    padding: 0;
}

ister images custom içine layer.png dıye bır resım atın yada şu kısıma resim lin ekleyin ../images/custom/layer.png
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Çok teşekkürler. Bir de profilde rank, karma ve simgeleri nasıl ortalayacağım? Ve ayrı ayrı çerçeve içine almak istiyorum. Aşağıdaki gibi. Ve son olarak karma artırma butonunun rengini değiştirmek istiyorum. Çok şey istedim ama :D Şimdiden teşekkürler.

Edit: Bu arada yazı tipini değiştiremedim. Siteye bakarsanız örneğin profilin yanında okunmamış iletiler yazdığımda özel karakterler soru işareti ile görünüyor.

tarantula901

Bu konumuzla ne alakası var anlamadım.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2017, 14:27Bu konumuzla ne alakası var anlamadım.
çok fazla konu açmamak için buraya yazdım. Sadece aşağıdakini yazdım varsayın.

Alıntı yapılan: BringThaNoize - 09 Mar 2017, 02:30Edit: Bu arada yazı tipini değiştiremedim. Siteye bakarsanız örneğin profilin yanında okunmamış iletiler yazdığımda özel karakterler soru işareti ile görünüyor.

tarantula901

İlgilin modun dil dosyalarını düzeltin

Ücretli Smf Destek İçin