Smf URL Optimizasyon Sorunu

Başlatan SucRolE, 08 Mar 2017, 20:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SucRolE

Merhabalar. Sitemizde hosting tarafından bir koruma var bu koruma linkdeki aşağıda vereceğim bazı sorunlardan dolayı tıklayan kişiyi saldırgan olarak algılıyor.

burdaki link gibi olunca giriyor bir sıkıntı olmuyor ama,

böyle bir link olunca bizi saldırgan olarak algılamakta.

# 'yi = yapmamız gerek sanrısam ama nasıl yapıacağını bilmiyorum. Bize hosting url optimisazyonu yapıcaksınzı dedi. Nasıl yaparım ?

tarantula901

Bu urlye nerede tıklıyorsunuz? site adresinizi profilinize girerseniz sevinirim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SucRolE

son iletiler, konular ve top10 eklentisi olarak giriyorum ve bu hata çıkıyor. Ama #'den önce '=' koyarsak sorun çözülüyor.

tarantula901

o Kısmı kaldırabiliriz ancak bu kısım htmlde son iletiyi göstermek için bir özellik tüm sitelerde bu şekilde onu kaldırdığımızda sitenin ılk konu ustunu gosterir. kaldırmak ıstıyormusunuz yınede.

eğer kaldırmak istiyorsanız index.template.php boardindex.template.php eke ekleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SucRolE

Ama #'den önce '=' koyarsak sorun çözülüyor. bu şekilde sorunu çözemezmiyiz başına = koyabilirsek?

Dosyaları istediğiniz gibi eke ekledim. :)

tarantula901

boardindex.php subs.php load.php yide eklermisiniz

Ücretli Smf Destek İçin

SucRolE

Ek olarak koydum. :)

tarantula901

Source klasorunde bulunan dosyalardan bahsetmiştim :D

Ücretli Smf Destek İçin

SucRolE

Özür dilerim yanlış atmışım aynısını yeniden istediğinizi sandım. Kusura bakmayın. Yeniden attım ek bölümüne. :)

tarantula901

Son İletiler kısmını block olarak mı gösteriyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

SucRolE

Hosting ? vb. olunca linkin sonunda saldırgan olarak algılıyor. Block filan bir şey hiç kullanmadık. Hosting bu sorunu gidermek için url optimizasyonu yapın dedi. ssl yükleyince bu hata her tıkladığımızda olmakta. Kadldırdığımızda düzeliyor.

tarantula901

Ben sitenizde şuanda geziniyorum eğer siteniz şu ise http://mtasa-tr.com bağlantı güvenli değil uyarısı alıyorum şuanda ssl sertifikası aktif değil mi.

sorun diyez işaretinde değil sorun sitenizi ssl sertifikasına geçirdikten sonra tüm linklerinizi ve eklenilen resimler http yerine https olması gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin