balvenie ve 0 Ziyaretçi bölümü incelemekte.

Başlatan balvenie, 16 Şub 2019, 13:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

balvenie

Selamlar,

SMF 2.0.15 kullanıyorum, forum sitem; https://novelty-roleplay.com/forum

Sebebini bilmediğimden dolayı, çözümünü bulamadığım bir hata ile karşılaştım. Şöyle ki: bir başkası da o konuyu incelemesine rağmen, sadece kendi forum hesaplarınızı görüyorsunuz. Bırakacağım örnek ile, daha anlaşılabilir bir hâle gelecektir.

tarantula901

Sorunuza cevap olarak phpbb sitesinden destek alabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

balvenie

tarantula901

Sorun yaşadığınız site Profilinizdeki site mi?

Bu arada eminmisiniz smf kullandığınıza çünkü sürüme phpbb linki ekli ondan dolayı söyledim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

balvenie

Evet hocam, SMF kullanıyorum. Tema sadece phpbb'e benziyor. Profilimdeki sitede bu sorunu yaşıyorum.

tarantula901

Alıntı yapılan: balvenie - 17 Şub 2019, 11:11Evet hocam, SMF kullanıyorum. Tema sadece phpbb'e benziyor. Profilimdeki sitede bu sorunu yaşıyorum.

smf'nin copright olmadığı için yardımcı olamayacağım ekli olan phpbbden yardım alabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin