Site Beyaz Sayfa Olarak Görünüyor

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 05 Şub 2015, 20:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Aynı sorun bu seferde egitiminyeri.com için gerçekleşti ne yapmalıyız?
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Bu tip sorunlarda phpmyadmin bakım yapın yada ftp bulunan cache klasorunun ıcındekı index.php ve htacces dısındakı dosyaları sılmenız sorunu duzeltecektır sıtenızı sorunu duzeltıldı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Çok teşekkür ederim Elinize yüreğinize sağlık.

tarantula901

rica ederim iyi çalışmalar
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Aynı sorun şuanda evdersleri.com için geçerli ne yapacağız hiç bilmiyorum.
Bu hatalardan sıkıldım iyice... Artık siteleri açarken korkmaya başladım yine açılmayacak , hata verecek diye ..
smf den anlayan yok mu 1000 tl ye kadar yolu açık beni kalıcı olarak bu hatalardan kurtaracak...

tarantula901

sorun giderildi üste belirtiğim bakımları yaparsanız sorun ortadan kalkıyor. ancak bu sorun her site için aynıdır sorun olmaz diye birşey yok sadece sitelerinizi takip etmeniz gerekiyor.

İsterseniz tüm siteleriniz için inceleme yapayım bir nebze olsa fazla sorun yaşamamak için istermisiniz ama tam olarak sorun düzelecek diye birşey yok ben işlemlerim bitttikten sonra siz bir kaç gün takip edersiniz

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Şu smf.gen.tr var ya, valla ilaç gibi geliyor.
Aynı sorunla bugün karşılaştım ilk sayfadaki işlemleri yapınca site tak diye geldi.
Paylaşım için teşekkür ederim. Elinize yüreğinize sağlık.

tarantula901

Sorunuzun çözülmesine sevindim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin