Sayaç İstatiskliğini Nasıl Ekleyeceğim ?

Başlatan htr368, 10 Eyl 2016, 16:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

http://www.sayyac.com/tr/

bu siteye kayıt oldum ve bana kod verdi o kodla sayacı anasayfaya ekleye biliyorum peki ya bunu nasıl yapıcam ?

tarantula901

Reklam modu yada sitede google sayac kodunu ekleyebileceginiz mod ile ekleyebilirsiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

AD MANAGEMENT denilen reklam modu var ancak bunuda anlayamadım nasıl kullanılıyor ? Ayrıca "google sayac kodunu ekleyebileceginiz mod ile ekleyebilirsiniz" önerirmisiniz ?

tarantula901

Google anlyz diye bir mod var onu kurup google anwlyz kodunu kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Teşekkürler :) (Bayramınız Mübarek Olsun) Ve diğer konularıma baka bilirmisiniz ?

Bigchefstarys

Sorunlarınızı tek bir konudan yaparsanız sizin ve forumumuz için daha ferahlatıcı olacaktır. Bu sayede forum kirliliğinin önüne geçebiliriz. Zira sorununuza geçecek olursak. Aldığınız sayaç kodunu kod etiketi ile buraya belirtin size bu konuda yardımcı olacağım. Nasıl nereye ekleneceğini söyleceğim...

tarantula901

Googleden analiz kodunu aldıktan sonra şu modu kurup ilgili kodun sadece UA Kısmını ekleyerek google sayacı kullanabilirsiniz.

Mod linki : http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=410.0

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Google sayacı değilde attığım linkteki sayacı ekleyemedim onu eklemek istiyorum aslında.