Hızlı cevap bölümünün sağa taşması

Başlatan RecepCakmakci, 19 Ağu 2016, 02:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

RecepCakmakci

arkadaşlar konu içerisindeki hızlı cevap bölümü fazlasıyla sağ tarafa taşmış durumda. Ekte ekran görüntüsünü paylaştım. bunun daraltma ayarlarını nereden yapabiliriz.

HelloIamSoapy

Displaytemplate.php'de bul

<div class="quickReplyContent">
 <textarea cols="600" rows="7" name="message" tabindex="', $context['tabindex']++, '"></textarea>

değiş

<div class="quickReplyContent">
 <textarea cols="135" rows="7" name="message" tabindex="', $context['tabindex']++, '"></textarea>

RecepCakmakci

Çok teşekkürler. cols="132" yapınca cuk oturdu  yuhphii

RecepCakmakci

Peki hızlı yanıt sürekli nasıl açık kalır.

"Temalar ve Görünüm" e tıkla. Daha sonra oradan "Ayarları Sıfırla" ya tıkla ve kullandığın temanın altındaki "Bu tema için varsayılan (aynı zamanda ziyaretçilerin sahip olacağı) ayarları sıfırla"
bundan başka 3 tane bölüm var hepsinde işaretliyorum fakat hızlı yanıt açılmıyor. başında
  • işareti var.

HelloIamSoapy

tarantula901

İletilerde hızlı yanıt bölümünü kısmında hızlı yanıtı acık olarak gösteri ayarlamanız gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wtrk

Arkadaşlar bu Displaytemplate.php nerededir, bulamadım malesef.

tarantula901

Temanızın içinde bulunur yok ise defaulta bakacaksınız

Themes/default yada Themes/temaadi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin